Kryptowaluty

Jak kupić Bitcoina i kryptowaluty za pomocą Paypal?

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Szukasz bezpiecznego sposobu na inwestowanie w Bitcoina lub inne kryptowaluty przy pomocy płatności PayPalem? Dzięki nowoczesnej platformie eToro możesz kupić wszystkie popularne waluty cyfrowe. Jest to jedno z niewielu miejsc obsługujących transakcje kryptowalutowe za pomocą PayPala! Zobacz, jak działa to doskonałe rozwiązanie.

Jak działa eToro?

Nowoczesna platforma eToro otwiera inwestorom dostęp do ponad 2000 instrumentów finansowych, które można szybko i bezpiecznie kupić bez prowizji. Oferta jest naprawdę zróżnicowana!  Obejmuje akcje, kontrakty na różnice kursowe (CFD) oraz kryptowaluty, w tym Bitcoin, Ethereum i ponad 40 innych. To doskonały sposób na rozpoczęcie krótko- lub długoterminowych inwestycji i realizację pierwszych zysków.

Co wyróżnia eToro na tle konkurencji?

  • Oferta ogromnej liczby zróżnicowanych klas aktywów
  • Wiele kryptowalut, w tym Bitcoin, dostępnych dla każdego i w każdej chwili
  • Minimalny depozyt to jedynie $50 lub €50
  • Aktywna społeczność milionów użytkowników z ponad 140 krajów
 • Szybki proces rejestracji i bezproblemowa weryfikacja konta użytkownika
 • Niskie opłaty, przejrzyste warunki oraz eventowe promocje
 • Funkcjonalność dla ekspertów zamknięta w intuicyjny interfejs dla początkujących
 • Rewelacyjne rozwiązanie CopyTrader, pozwalające na kopiowanie czynności doświadczonych traderów, i to w czasie rzeczywistym!
 • Możliwość kupna ponad 40 kryptowalut, w tym Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Cardano (ADA), XRP, Binance Coin (BNB), Cosmos (ATOM) przy pomocy PayPal. Zobacz pełną listę obsługiwanych kryptowalut tutaj.

Na eToro zapłacisz PayPal

Zasilenie rachunku eToro przez PayPal jest bardzo szybkie i dziecinnie proste. Potrzeba do tego zaledwie kilku kliknięć. Platforma eToro jako jedna z nielicznych oferuje swoim użytkownikom kupno bitcoina i innych kryptowalut za pomocą PayPal. Bez uciążliwych przelewów, kilkudniowego księgowania lub podawania danych karty kredytowej. Zamiast tego błyskawiczna transakcja i 100% bezpieczeństwa.

Jak zarejestrować się na Toro?

Łatwo przejdziesz przez proces rejestracji na eToro. Na początku otrzymasz konto demonstracyjne, na którym będziesz trenował inwestowanie. To dobrze przygotuje Cię do realnej gry na giełdzie aktywów.

Zarejestrowanie podstawowego konta eToro wymaga minimum formalności. Wystarczy wypełnić prosty formularz, podając imię i nazwisko, unikalną nazwę użytkownika, adres e-mail oraz numer telefonu. Możesz też zarejestrować się przy użyciu bezpiecznego logowania Google lub Facebook. Jak to zrobić?

 1. Wejdź na www.etoro.com i kliknij „Dołącz teraz” lub „Rozpocznij” aby utworzyć darmowe konto.
 2. Pojawi się strona z formularzem rejestracyjnym
 3. Wypełnij wszystkie pola, podając swoje dane lub wybierz rejestrację za pomocą konta Google / Facebook.
 4. Zaznacz obowiązkowe zgody. Oznacza to akceptację Regulaminu, Opisu czynników ryzyka, Zasad ochrony prywatności i Polityki plików cookie serwisu
 5. Kliknij „Utwórz rachunek”
 6. Gotowe, możesz już działać na eToro!

Dzięki tym 5 prostym krokom otworzysz konto, które szybko zamienisz na demonstracyjne. Wystarczy, że w panelu po lewej stronie wybierzesz opcję „Wirtualny profil”.

Konto demo jest bardzo przydatne, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę w świecie kryptowalut. Nie inwestujesz na nim realnych pieniędzy. Służy do treningu i wypróbowania, czy zakładane przez Ciebie strategie inwestycyjne mają szanse powodzenia

Jak zweryfikować konto eToro?

Jeżeli jesteś już pewnym siebie inwestorem i chcesz zacząć realizować prawdziwe zyski, musisz w pełni aktywować konto. To łatwy do przejścia etap. Platforma poprosi Cię o kilka podstawowych informacji oraz odpowiedzi na parę pytań.

Dlaczego eToro wymaga, żeby użytkownicy weryfikowali swoją tożsamość? Ma to związek z zasadami bezpieczeństwa, między innymi międzynarodowymi standardami KYC (Know-Your-Customer). Dodatkowo, sprawdzenia wiarygodności klientów wymagają regulacje prawne dotyczące firm brokerskich.

Dane, które eToro chce uwierzytelnić, dotyczą Twojej tożsamości oraz adresu zamieszkania. Dopiero po spełnieniu warunków serwisu, profil zostanie autoryzowany przez platformę i będziesz mógł dokonywać realnych transakcji. Zobacz, jak szybko zweryfikować konto eToro:

 1. Zaloguj się na eToro
 2. Przejdź do zakładki „Uzupełnij profil” (znajdziesz ją na górze ekranu)
 3. W okienku, które wyskoczy, naciśnij „Kontynuuj”
 4. Wypełnij formularz. Musisz podać między innymi datę swojego urodzenia, płeć i kraj, w którym masz obywatelstwo
 5. Kolejny kroki to potwierdzenie tożsamości oraz adresu

Jak potwierdzić tożsamość na eToro?

Platforma wymaga, żeby potwierdzić tożsamość przez przesłanie zdjęcia lub skanu dowodu osobistego. Taki proces rejestracji i weryfikacji użytkowników jest stosowany przez wiele banków w czasie zawierania umów otwarcia konta lub kredytów przez internet. Dzięki zastosowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, przesłane dane są chronione i nie musisz się obawiać ich utraty.

Do zweryfikowania tożsamości potrzebujesz jednego z poniższych dokumentów:

 • Dowód osobisty
 • Prawo jazdy
 • Paszport

Jak poprawnie zrobić zdjęcie dokumentu? Zadbaj o to, żeby w kadrze zmieściły się wszystkie jego elementy. Unikaj przycinania lub powiększania niektórych części. Pamiętaj, że aparat musi złapać dobrą ostrość. Dzięki temu broker szybko potwierdzi Twoją tożsamość.

Jak potwierdzić adres na eToro?

Potwierdzenie adresu na eToro odbywa się przez przesłanie zdjęcia lub skanu dokumentu, który potwierdza Twój adres zamieszkania. Platforma akceptuje pliki w formie elektronicznej, na przykład PDF lub zrzuty ekranu (print screen). Przedstawiony przez Ciebie dokument nie może być starszy niż 6 miesięcy i musi zawierać:

 • Datę wydania
 • Twoje imię i nazwisko
 • Dokładny adres zamieszkania

Zastanawiasz się, jakim dokumentem możesz się posłużyć, żeby potwierdzić adres zamieszkania? Platforma eToro akceptuje:

 • Wyciąg z konta bankowego lub karty kredytowej
 • Fakturę za media – prąd, wodę, gaz, internet lub telefon
 • Rozliczenie podatkowe PIT za rok ubiegły (także rozliczenie PIT za nieruchomość)
 • Umowę wynajmu mieszkania lub domu
 • Zaświadczenie wystawione przez pracodawcę
 • Zaświadczenie z urzędu miasta lub urzędu gminy

Podobnie jak w przypadku dowodu osobistego, musisz zrobić czytelne zdjęcie lub skan wybranego dokumentu. Pamiętaj, że wszystkie rogi muszą być widoczne. Nie powiększaj żadnego z fragmentów i zadbaj o odpowiednią ostrość.

Poczekaj na akceptację

Po przesłaniu zdjęć do eToro, trzeba poczekać aż konto zostanie zatwierdzone. Platforma poinformuje Cię o ukończonej autoryzacji. Przebieg procesu możesz też śledzić w swoim profilu.

O tym, że Twój profil został autoryzowany przez brokera, świadczy zielony znaczek obok Twojej nazwy użytkownika w lewym górnym roku strony.

Jak kupić kryptowaluty z PayPal na eToro?

Platforma eToro jest wyjątkowa, ponieważ oferuje użytkownikom zakup kryptowalut (Bitcoin, Ethereum, Litecoin i ponad 40 innych) za pomocą PayPal. Jak to zrobić? Na początku musisz doładować swoje konto.

Dokonywanie wpłaty PayPal

W celu doładowania konta eToro przez PayPal, postępuj według kolejności:

 • Zaloguj się do swojego profilu
 • W lewym dolnym roku kliknij przycisk „Dokonaj depozytu”
 • Jako metodę płatności wybierz „PayPal”. Dzięki temu środki pojawią się na Twoim koncie niemal natychmiast

Minimalna wysokość pierwszej wpłaty to równowartość $50.

Kupno kryptowaluty

Po doładowaniu konta przez PayPal, możesz działać jako inwestor na rynku kryptowalut. Jak kupić walutę cyfrową na eToro?

 1. Zaloguj się na platformie
 2. Z menu po lewej wybierz „Rynki”
 3. Spośród dostępnych rynków wybierz „Crypto (kryptowaluty)”

Otworzy się panel, prezentujący kryptowaluty, które możesz zakupić. Korzystanie z eToro otwiera przed Tobą dostęp do wielu kryptowalut, takich jak Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) i Ethereum (ETH). Możesz zmieniać widok aktywów, wyświetlając je jako kafelki lub listę.

Wybierz kryptowalutę, w którą chcesz zainwestować i postępuj zgodnie z kolejnością:

 • Kliknij w logo kryptowaluty (na przykład Bitcoina)
 • Kliknij w przycisk „Działaj” u góry po lewej
 • W oknie, które się pojawiło, wybierz opcję „Sprzedaj/Kup”.
 • Ustal „Ilość”, czyli wartość środków, jakie eToro zabezpieczy z Twojego salda na poczet tej transakcji.
 • Na koniec zatwierdź transakcję przyciskiem „Otwórz pozycję”

Zakupiona właśnie kryptowaluta pojawi się w zakładce „Portfel”. Możesz tam śledzić całą pozycję Twojej inwestycji. Sprzedaj tokeny w dogodnym czasie i pomnażaj zyski!

 

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz