Kantory online

GieldaWalut.com – opinie, informacje, kontakt, kursy

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

GieldaWalut.com to jeden „najmłodszych” kantorów internetowych w naszym kraju. Chociaż właściciel tego kantoru rozpoczął działalność stacjonarną w 2013 roku, to wymianę walut w sieci udostępnił w roku 2017. Obecnie, systematycznie powiększa grono swoich klientów, którzy coraz częściej korzystają z jego usług. Na pewno spory wpływ na to mają różnego rodzaju zachęty, jakie ten kantor oferuje. Nowi klienci, którzy w ciągu pierwszych 3 miesięcy wymienią waluty za kwotę co najmniej 50 000 zł, otrzymają cashback w wysokości 50 zł. Ponadto, jeżeli w czasie rejestracji podamy swój adres mail, dostanie 20% prowizji od każdej wykonanej wymiany.

Informacje o internetowym kantorze walut GieldaWalut.com
Dane podstawowe i kontaktowe:
Informacje i opinie o kantorze wymianie walut - Giełda Walut Właściciel:
Payholding sp z o.o
Gwiaździsta 66/22
53-413 Wrocław
NIP: 894 30 47 640, REGON: 022207267

Kontakt:
Infolinia: +48 793 222 255
E-mail: biuro@gieldawalut.pl
Rachunki bankowe w:
Alior Bank, BZ WBK, PKO BP, PEKAO SA, mBank, Raiffeisen Polbank
Walut obsługiwane przez GieldaWalut.com:
EUR, GBP, USD, RUB, CHF
Czasy i koszty przelewów:
Czas księgowania przelewów jest uzależniony od banku w których prowadzimy rachunek. Jeżeli przelewy są wykonywane z kont i na konta banków, w których rachunek posiada GieldaWalut.com – pieniądze są przelewane natychmiast.
Koszt utworzenia i prowadzenia rachunku:
Bezpłatnie
Prowizja od wymiany waluty
Prowizja od wymiany walut naliczana jest w okresach miesięcznych i wynosi:
- przy obrocie do 200 000 zł prowizja wynosi 0.2%,
- przy obrocie pomiędzy 200 000 zł a 1 mln zł prowizja wynosi 0.15%
- przy obrocie pomiędzy 1 mln a 3 mln zł prowizja wynosi 0.1%
- przy obrocie powyżej 3 mln zł prowizja wynosi 0.08%
Bezpieczeństwo
Aby zabezpieczyć transakcje swoich klientów, GieldaWalut.com stosuje szyfrowane połączenia internetowe. Ponadto, właściciel tego kantoru prowadzi działalność stacjonarną, w związku z tym podlega nadzorowi jak każdy kantor stacjonarny. Kantor na różny sposób weryfikuje swoich klientów, a dane osobowe są zabezpieczone przez GIODO.

Otwórz darmowe konto w GiełdaWalut.com

Jesteś już klientem kantoru GieldaWalut.com? – Pozostaw swoją opinie poniżej!

4.4/5 - (8 votes)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

7 komentarzy

  • To opłaca się tu założyć to konto, chociażby po to , by uzyskać te 50 zł. Pieniądze na ulicy nie leżą, 50 zł w kieszeni zawsze się przyda:)

  • Platforma Gieldawalut.com bardzo mi się spodobała, najniższy koszt przewalutowania jaki widzialam, bo choć standardowo 0,2%, to z cashback jeszcze o 20% mniej.

  • Fajna wersja na Androida, dzięki temu że bez problemu działa na telefonie, gieldawalut.com jest dostępna w każdej chwili.

  • Marka godna polecenia. Platforma gieldawalut.com pod kątem jakości usługi przewalutowania wcale nie ustępuje najlepszym kantorom internetowym, oferuje korzystne kursy, profesjonalna organizacja techniczna serwisu.

  • Wymieniam właśnie na Gieldawalut.com bo faktycznie mają najlepszą ofertę. Zdarza mi się korzystać z wymiany społecznościowej i to też jest bardzo dobre rozwiązanie – można uzyskać naprawdę dobrą ceną – taką, jak nigdzie indziej.

  • Dla mnie Gieldawalut, to najlepszy kantor, bo z opcją wymiany społecznościowej. Do tego świetnie działająca infolinia, bardzo pomocna i rzetelna. No i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie (szyfrowane łącze i kody sms).

  • Teraz mają świetną promocje na Gieldawalut – na pierwszy miesiąc jest 80% rabatu. A i po okresie promocji warto u nich wymieniać – ceny maja lepsze niż w innych kantorach, a przy tym kantor jest bezpieczny. Ma takie same zabezpieczenia, jak banki internetowe – a dla mnie to wystarczająca rekomendacja.

Pozostaw komentarz