Kantory online

Rkantor.com – opinie, informacje, kontakt, kursy

rkantor
Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Rkantor.com to kontor internetowy, należący do Raiffeisen Solutions Sp. z o.o. Na rynku pojawił się w 2016 roku i dosyć szybko zyskał sobie sporą liczbę klientów. A wszystko dlatego, że po pierwsze ludzie kojarzą go z Raiffeisen Polbank, czyli z bankiem, który w naszym kraju cieszy się sporym zaufaniem, a po drugie z niskimi kosztami, związanymi z wymianą walut. Ponadto Rkantor oferuje wypłatę pieniędzy w postaci gotówki,  w oddziałach Raiffeisen Polbank, czy też w bankomatach sieci Euronet. Walutę można w tym kantorze wymieniać 24 godziny na dobę. Kantor ten oferuje także przelewy zagraniczne, a także wymianę społecznościową.

Informacje o internetowym kantorze walut Rkantor.com
Dane podstawowe i kontaktowe:
Informacje i opinie o kantorze wymianie walut R Kantor Właściciel:
Właściciel: Raiffeisen Solutions Sp. z o.o.
Grzybowska 78
00-844 Warszawa
NIP: 107 00 30 544, REGON: 147 328 90 40

Kontakt:
Infolinia: +48 22 347 79 90
E-mail: bok@rkantor.com
Rachunki bankowe w:
Credit Agricole, Getin Noble, Ing Bank, Getin Bank, Raiffeisen Polbank, Idea Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, BGŻ BNP Paribas, Millenium Bank, PKO BP, BZ WBK, Alior Bank, Lion's Bank, PEKAO, mBank
Waluty obsługiwane przez Rkantor:
AUD, BGN, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HRK, HUF, JPY, NOK, NZD, RON, RUB, SEK, TRY, USD
Czasy i koszty przelewów:
Czas księgowania przelewów, jest uzależniony od banku w których mamy konta. Jeżeli przelewy są wykonywane z kont i na konta banków, w których rachunek posiada Rkantor.com – pieniądze są przelewane bezpłatnie i natychmiast.
Koszt utworzenia i prowadzenia rachunku:
Bezpłatnie
Prowizja od wymiany waluty
Kantor nie pobiera prowizji od wymiany walut.
Bezpieczeństwo
Rkantorjest na bieżąco kontrolowany przez Komisję Nadzoru Finansowego, a nadzór nad tym kantorem sprawuje także Generalny Inspektor Informacji Finansowej. Połączenia z Rkantor.com są szyfrowane za pomocą zestawu szyfrów TLS 1.2 . Kantor ten jest stabilny finansowo, gdyż wspiera go kapitał Raiffeisen Polbank. Klienci mają pełną kontrolę nad swoimi transakcjami, min dzięki potwierdzeniom za pomocom SMS-ów.

Otwórz darmowe konto w Rkantor.com

Jesteś już klientem kantoru Rkantor.com? – Pozostaw swoją opinie poniżej!

3.1/5 - (11 votes)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

15 komentarzy

 • Coś mi sie wydaje, że rKantor będzie zdobywał coraz więcej klientów. Ma fajne kursy, nie trzeba mieć konta walutowego w banku by odebrać pieniądze, więc ludzie powinni to docenić.

 • JUż od jakiegoś czasu wymieniam sysematycznie w tym kanorze waluty. I jestem z obsługi bardzo zadowolona. Szybko pieniądze pojawiają się na koncie, wszystko mozna załatwić bez wychodzenia z domu. Także kursy są atrakcyjne, więc ja jak na razie nawet nie mamichoty wymieniać waluty w innym kantorze.

 • Czy rKantor oferuje wypłatę w oddziale każdej wlauty? Czy są jakieś tylko wybrane które można w ten sposób odebrać?

  • Z tego co się orientuje, to można odebrać każdą walutę. Oczywiście w oddziale. Natomiast w bankomatach po wymianie waluty możemy wybrać złotówki lub euro.

 • To widzę, że banki coraz odważniej wchodzą na rynki kryptowalut. I to chyba bardzo dobrze, bo ludzie takim instytcjom bardzo ufają.

 • Całkiem ciekawa propozycja. Na pewno ten kantor zdobędzie sporą ilość klientów. Tym bardziej, jeżeli będzie cały czas oferował dobre kursy.

 • Posanowiłam zarejestrować się w tym kantorze i wymienić waluty i jestem zadowolona. Wszystko działa fajnie, szybko, strona przyjazna dla wszystkich, więc bez problemu można sobie z wymianą poradzić. Będę tu na pewno w razie potrzeby moje funty wymieniala.

 • Fajnie że banki zaczynają tworzyć takie kantory internetowe. Zaczynają chyba one odczuwać spadek zysków związanych z wymianą walut, gdyż sporo klientów zabrały im kantory internetowe. Ja nie mam nic do tych insttytucji, ale jakoś pewniej czuje się, gdy wymieniam walutę w kanorze internetowym stworzonym przez bank.

 • No jak dla mie rewelacja. Nie żebym coś miała przeciwko kantorom w Internecie. Ale jakoś bezpieczniej się czuje, gdy wiem że nad całą transakcją czuwa bank.

 • Nie mam już co szukać innych kantorów. Tym bardziej, że konto mojej firmy też mam w tym banku. Mam do niego zaufanie i wiem, że na pewno moje pieniądze pojawią sie na czas.

 • Dobre kursy i miła obługa. Kontaktowałem się z infolinią bo miałem kilka pytań i wszystko sprawnie i co lubię kulturalnie. Na pewno jeżeli kantor będzie miał taki poziom usług jak obecnie, będą z niego korzystał. A wymieniam dużo, gdyz mam firmę działającą w Polsce i w Niemczech. Konto tez ma w tym banku, więc jak dla mnie super sprawa.

 • To banki już na ostro wchodzą w ten rynek. Dla nas to dobre, gdyż zawsze konkurencja wpływa pozytwnie na wszystko. Ja osobiście na pewno z tego kantoru będę korzystał, gdyż można w nim wypłacać pieniądze bez zakładania konta walutowego.

 • Z ciekawości się zarejstrowałem w tym kantorze bo zwykle wymieniam w innym i powiem że wszystko jest ok. Chociaż nie widze w nim różnicy pomiędzy tymi kantorami, w których mymieniałem wcześniej.

 • Kantor jak kantor. Ale kursy mają dosyć dobre i plusem na pewno jest to, że wypłacimy walutę u nich w kasach. Ktos kto niezbyt często wymienia waluty, na pewno to doceni, bo nie będzie musiał specjalnie zakładać konta walutowego w jakimś banku.

 • Ciekawa opcja. Nie wiedziałem że tan bank ma też i swój kantor w Internecie. Ale to tylko dobrze o nim świadczy, bo chcę urozmaicić swoją walutę.

Pozostaw komentarz