Pozostałe

Czy za obce waluty możemy kupić filtr do wody

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Każdy kto przebywał dłużej poza granicami naszego kraju doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jakość wody jaka płynie z naszych kranów pozostawia wiele do życzenia. Dlatego też coraz częściej staramy się zrobić wszystko, by tę jakość poprawić. Nie ma się więc co dziwić, że coraz większą popularnością cieszą się filtry do wody. W polskich sklepach mamy bardzo duży wybór jeśli chodzi o takie filtry, ale możemy także kupić je w zagranicznych sklepach internetowych? Czy warto to robić? Pozostawiamy to do samodzielnego rozważenia. W tym tekście zastanówmy się, jak kupić filtry za obcą walutę i jak to zrobić.

Na pewno będziemy mogli znaleźć różnego rodzaju okazję, aby kupić filtr wody w zagranicznym sklepie w dużo lepszej cenie, niż te które oferowane są w polskich sklepach. Albowiem zazwyczaj w zagranicznych sklepach są lepsze promocje niż w krajowych. Mówimy tu przede wszystkim o serwisach takich jak eBay, Amazon czy AliBaba. Gdy znajdziemy takową, możemy dokonać zakupu i po kilku dniach wybrany przez nas produkt znajdzie się w naszym kraju. Ale jak to zrobić? Mamy na to kilka sposobów. Po pierwsze możemy w naszym banku zapytac o kartę wielowalutową i zapłacić za jej pośrednictwem. Jest to dosyć dobre rozwiązanie, gdyż nie ponosimy zbyt dużo dodatkowych kosztów związanych z przewalutowaniem. Innym rozwiązaniem może być użycie międzynarodowych kart płatniczych Revolut lub Monese. Mają one również dobre przeliczniki jeśli chodzi o walutę, zwłaszcza ta pierwsza karta.

Oczywiście filtr do wody możemy kupić także płacąc kartą debetową która jest przypisana do naszego rachunku osobistego lub kartą kredytową. Jednakże musimy w takim wypadku liczyć się z dodatkowymi kosztami związanymi z przewalutowaniem transakcji. Albowiem ceny produktów będziemy mieli wyrażone w EURO czy amerykańskich dolarach, a z naszej karty zostaną pobrane złotówki.

Jak widzimy, mamy możliwości jeśli chodzi o zakup filtrów w których odwrócona osmoza oczyszcza wodę i uzdatnia ją do picia. Możemy je nabywać zarówno w polskich jak i zagranicznych sklepach. I tylko od nas zależy, na jaki sklep się zdecydujemy.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz