Bez kategorii

Promocja w rKantor – rabat 33% przez 3 miesiące

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Kantor internetowy Rkantor wprowadza dla nowych klientów promocje rabat 33% na wymianę przez 3 miesiące. Dzięki tej promocji, na wymianie 500 EUR możemy zaoszczędzić nawet 91.13 zł.

Przypomnijmy, że Rkantor, należy do tego samego właściciela co Raiffeisen Polbank, więc jest to niezmiernie stabilna pod względem finansowym firma. Kantor nie pobiera opłat za otwarcie i prowadzenie konta, bez prowizji mamy także wymianę walut, przelewy do 13 największych polskich banków, czy też wypłatę gotówki w dowolnym oddziale Raiffeisen Polbank. Wymienioną w rKantor gotówkę, możemy też wybierać w bankomatach sieci Euronet, a jest ponad 6500.

Promocja trwa do 31.01.2018 roku. Aby z niej skorzystać, należy się zarejestrować w Rkantor klikając na poniższy przycisk i wymieniać waluty, które są oferowane przez ten kantor.

Otwórz darmowe konto w Rkantor.com

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz