Wymiana walut

60 mld złotych obrotów w Walutomat

Zamieszczono przez Marcin

Jak poinformował kantor internetowy Walutomat, od początku jego istnienia czyli od roku 2009 za jego pośrednictwem wymieniono waluty których łączna wartość przekroczyła 60 mld zł. Przypomnijmy, że kantor ten był pierwszym w Polsce kantorem, który umożliwiał wymianę walut bez wychodzenia z domu.

Jak powiedziała Magdalena Jasnoch – Kierownik Marketingu i PR Walutomat pl „Do dziś w Walutomacie zarejestrowało się ponad 318 tyś klientów, a serwis cały czas się rozwija, mimo rosnącej w kraju konkurencji. 60 mld złotych naszego obrotu całościowego to suma, którą trudno sobie wyobrazić. To niemalże 1/7 budżetu Polski Przez lata Walutomat budował swoją markę i zaufanie i to procentuje”.

Na popularność tego serwisu z całą pewnością ma wpływ wiele czynników. Stosuje on nowoczesne rozwiązania, pozwalające szybko i bez wielkich formalności wymieniać waluty, a ponadto cały czas „dodawane” są nowe dodatki, które mają za zadanie poprawę funkcjonalności serwisu. Na pewno klienci zadowoleni są także z kilku możliwości wymiany walut dzięki czemu mogą je wymienić po kursie jaki im najbardziej odpowiada. Także niskie spready zachęcają do rejestracji i wymiany walut właśnie w tym serwisie. Należy więc spodziewać się, że obroty w Walutomat będą ciągle rosły – podobnie jak i liczba klientów.

Więcej informacji o Walutomat znajdziesz TUTAJ

Rate this post

O autorze

Marcin

Pozostaw komentarz