Pozostałe

Najlepsze chwilówki w 2022

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Nagłe wydatki czy jakakolwiek sytuacja wymagająca finansowego nakładu mogą zaskoczyć każdego. W takich sytuacjach wsparcie z zewnątrz bywa wartością na wagę złota. Pragniemy uporać się z kłopotem sprawnie. Szybkie pożyczki bywają w takich sytuacjach bardzo pomocne, ponieważ umożliwiają uporanie się z daną sytuacją niemal w trybie natychmiastowym. Co więcej, potrzebną kwotę można zdobyć właściwie bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko zarejestrować się na stronie danej firmy, wpisać niezbędne dane w elektronicznym formularzu, a następnie poczekać na weryfikację wniosku. Warto jednak wiedzieć, że na rynku bezustannie pojawiają się nowe firmy. Nie wszystkie oferują korzystne warunki. Oto ranking chwilówek 2022, które zasługują na nasze zainteresowanie.

Vivus – zaufana firma od wielu lat

Firma Vivus to właściwie jeden z liderów firm pożyczkowych cieszących się ogromnym zaufaniem swoich klientów, zadowoleniem i wystarczająco przejrzystymi warunkami umowy. Zaciągnięcie pożyczki w tej firmie jest banalnie proste. Wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie, zakładając własny profil. To firma działająca błyskawicznie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by pożyczyć pieniądze w samym środku nocy. Zasadniczą zaletą Vivusa jest fakt, że pierwsza pożyczka jest zupełnie za darmo. Możemy ubiegać się o kwotę do 3 tysięcy złotych na okres 60 dni, ale z możliwością wydłużenia terminu spłaty o kolejny miesiąc, choć w tym wypadku już za dodatkową opłatą. Kwotę oddajemy w dniu terminu spłaty. Ważnym jest jednak, aby pamiętać, że każda kolejna pożyczka będzie już odpowiednio oprocentowana, a pożyczkobiorca będzie miał zaledwie 30 dni na spłatę. Niemniej, jest to firma, która bezustannie oferuje swoim klientom korzystne oferty i rabaty.

Miloan

Miloan to firma, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem i właściwie nie sposób się temu dziwić. Załatwienie wszelkich formalności odbywa się właściwie całkowicie online, a pożyczkę można uzyskać tego samego dnia. Pierwsza pożyczka również w tym wypadku jest całkowicie bezpłatna. Zatem nie trzeba się przejmować prowizjami. Jedyną kwotą, jaką zwracamy jest kwota pożyczona. Nowi klienci mogą pożyczyć od 500-3000 złotych. Kwotę należy zwrócić po 30 dniach.

5/5 - (8 votes)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz