Wymiana walut

Lista całodobowych kantorów internetowych (24h / dobę)

kantory całodobowe
Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Kursy walut zmieniają się nieustannie. Zdaje sobie sprawę z tego każdy, kto chociażby od czasu do czasu wymienia waluty na złotówki czy na odwrót. Jak więc łatwo się domyślić, czasem kursy mogą być dla nas bardziej korzystne, a czasami mniej. Oczywiście zawsze chcielibyśmy wymieniać waluty wtedy, gdy mamy z tego największy zysk. Niestety zdarza się, że te najlepsze kursy wymiany walut są w wieczorami czy też w nocy, gdy banki czy kantory stacjonarne są zamknięte. Na całe szczęście dzisiaj możemy wymieniać waluty także w nocy. A wszystko dzięki temu, że możemy wymieniać walutę w kantorach internetowych. Większość z nich, umożliwia nam wymianę walut przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak jest to dla osób wymieniających walutę wygodne. Po pierwsze walutę możemy zmieniać kiedy nam odpowiada, a po drugie, gdy kursy są najkorzystniejsze.

Poniżej podajemy listę kantorów, w których walutę możemy wymieniać 24 godziny na dobę (kliknij na nazwę, aby przejść do serwisu):

  • Walutomat – kantor umożliwiający społecznościową wymianę walut. W praktyce oznacza to że klienci serwisu sami ustalają kurs, po jakim chcą kupić lub sprzedać walutę.

  • Amronet – jeden z popularniejszych kantorów w naszym kraju. Kantor stale zdobywa nowych klientów dzięki dobrym kursom wymiany walut, a także dzięki szybkości z jaką pieniądze pojawiają się na naszym koncie.

  • Cinkciarz – najpopularniejszy kantor internetowy w Polsce. Działa od 2010 roku. Wymieniać waluty możemy tutaj po kursie ustalonym przez serwis lub jako transakcja społecznościowa.

  • LiderWalut – kantor internatowy działający od 2011 roku. Jego zaletą są dobre kursy wymiany, a także częste promocje oferowane przez właściciela serwisu.

  • Konik-Online – kantor, w którym pieniądze mogą wymieniać zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorstwa. Dużą zaletą jest bardzo intuicyjna i prosta strona internetowa, dzięki czemu “poruszanie się” po niej jest bardzo łatwe i proste.

4.7/5 - (3 votes)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz