Wymiana walut

Wymieniaj euro w Walutomat i wypłacaj gotówkę w PKO BP

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Kantory internetowe rozwijają się w naszym kraju coraz bardziej. Praktycznie każdego miesiąca pojawia się w sieci nowa instytucja, która daje nam możliwość wymiany bez wychodzenia z domu. W związku z tym, kantory muszą zabiegać o klientów, by skorzystali oni właśnie z ich usług. Znakomitym przykładem może być tu Walutomat, który wprowadził właśnie niezmiernie ciekawą ofertę. Kupując w tym kantorze euro, możemy je wypłacić w formie gotówki w oddziałach PKO BP.

Co zrobić, by kupione w Walutomat euro wypłacić w PKO BP? Przede wszystkim musimy założyć sobie konto w tym kantorze internetowym. Gdy jesteśmy już po tych procedurach, musimy wpłacić pieniądze do naszego Portfela walutowego. Kolejnym etapem jest wymiana waluty na euro. Robimy tu korzystając z opcji wymiana w portfelu. Gdy będziemy wypłacać kupione euro z naszego portfela, musimy wybrać opcję odbioru gotówki w oddziałach PKO BP. Z podanej listy oddziałów wybieramy ten, który nam najbardziej odpowiada i później musimy tylko iść do wybranego oddziału i odebrać gotówkę. Do dnia 31 grudnia 2017 roku za wypłatę nie jest pobierana prowizja. Po tym dniu będziemy musieli za tę usługę zapłacić 2.5 euro.

Do kogo jest skierowana ta oferta? Przede wszystkim do osób które niezbyt często wymieniają waluty i nie posiadają konta walutowego, by na nie przelać kupione w Walutomat euro. Co ważne, by skorzystać z tej usługi, nie musimy być także klientem banku PKO BP.

Dlaczego warto korzystać z usług Walutomat? Wymieniając waluty w tym serwisie, możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jak sam Walutomat podaje, na jednej wymianie można zaoszczędzić nawet 8%. Ponadto, cała transakcja odbywa się bez wychodzenia z domu, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Zarejestruj się w Walutomacie

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

1 komentarz

  • To widzę, że się Walutomat rozwija. Na pewno przyciągnie to sporo nowych klientów, bo nie każdy chce zakładać sobie konto walutowe. Ja też wymieniam waluty w tym kantorze, ale mam konto walutowe, więc pewno z tej opcji nie skorzystam, ale jestem pewien, że sporo ludzi już tak.

Pozostaw komentarz