Bez kategorii Pozostałe Transfery walutowe

Walutomat wprowadza szybkie przelewy

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Jeden z najbardziej popularnych kantorów internetowych w naszym kraju czyli Walutomat, wprowadził dla swoich klientów nowe ułatwienie. Albowiem we współpracy z operatorem płatności internetowych Przelewy24, wprowadził opcję szybki przelew, która jest także znana jaki „pay by link”. Dzięki tej usłudze, przelewać pieniądze na wymianę walut możemy przelewać tak szybki i łatwo, jak podczas zakupów w Internecie.

Czy zwiększy to popularność Walutomatu? Można się spodziewać że tak, gdyż przelewy tego rodzaju są w naszym kraju coraz bardziej popularne i korzysta z nich ponad 62% osób kupujących w sklepach internetowych. Największą zaletą tej metody płatności jest przede wszystkim fakt, że danych do przelewu nie musimy wpisywać ręcznie czy poprzez kopiowanie. Po prostu automatycznie zostaniemy przekierowani do naszego banku, gdzie po zalogowaniu się wystarczy tylko zaakceptować i potwierdzić transfer. Skraca to czas związany z wykonaniem przelewu do zaledwie kilkudziesięciu sekund.

Zaznaczmy, że Walutomat oferuje szybkie przelewy jako pierwszy kantor internetowy w naszym kraju.

Zarejestruj się za darmo w Walutomat.pl

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz