Pozostałe

VarsoviaFX – tanie przelewy z UK do Polski

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

VarsoviaFX to serwis dzięki któremu można szybko, tanio i bezpiecznie przelewać pieniądze z Wielkiej Brytanii do Polski. Chociaż jest to serwis nowy, szybko zdobywa nowych klientów, oferując im wiele opcji i dobre kursy wymiany.

VarsoviaFX daje swoim klientom wybór zarówno jeśli chodzi o szybkość transferu, jak i o sposób gdzie pieniądze mogą zostać przesłane. Oczywiście wszystko jest też powiązane z ceną, jaką należy zapłacić za transfer. Jeśli nie zależy nam na czasie i chcemy za transfer zapłacić jak najmniej, możemy wybrać opcję standard. W tym przypadku, pieniądze na koncie w Polsce pojawią się w ciągu dwóch dni roboczych, a koszt takiego transferu to 0.99£. Jeśli wybierzemy opcję Ekspres, to pieniądze na koncie pojawią się następnego dnia roboczego. Koszt takiego transferu to 4.99£. Natomiast jeśli bardzo zależy nam na czasie, możemy wybrać opcję Live. W takim przypadku, za transfer zapłacimy 7.99£, ale za to pieniądze na koncie w Polsce pojawią się w ciągu 10 min.

Oczywiście nie każdy odbiorca musi posiadać w polskim banku konto. W takim wypadku VarsoviaFX daje nam możliwość odbioru gotówki w placówkach Poczty Polskiej. Koszt takiego transferu to 4.95£ a pieniądze są do odbioru w ciągu 20 min, jeśli placówka Poczt jest jeszcze otwarta. Jeśli nie, pieniądze można wybrać następnego dnia roboczego.

Mamy trzy różne sposoby, by z VarsoviaFX wykonać przelew. Po pierwsze możemy udać się do placówki, która współpracuje z serwisem, wpłacić gotówkę i zlecić transakcję. Obecnie możemy to zrobić w ponad 100 placówkach, jednakże ich ilość systematycznie rośnie. Po drugie, możemy to zrobić przez stronę internetową serwisu, po wcześniejszej rejestracji ( trwa ona zaledwie 2-3 min) i zalogowaniu się. Po trzecie, możemy na nasz smartfon ściągnąć aplikację i transakcję wykonać za jej pośrednictwem. Bez względu na to jaki sposób wybierzemy, operacja nie jest skomplikowana i wykonamy ją w ciągu kilku minut.

VarsoviaFX dba o bezpieczeństwo wszystkich transakcji i robi wszystko, by bez problemu dotarły one na konto klientów. Jako potwierdzenie tych słów możemy powiedzieć, że serwis otrzymał status Authorised Payment Institution, który jest wydawany przez FCA czyli Brytyjski urząd do spraw Postępowania Finansowego.Czy warto korzystać z serwisu VarsowiaFX? Na pewno warto spróbować. Tym bardziej, że każdy klient wykonujący transfer po raz pierwszy, może w ramach promocji wykonać go bez żadnych kosztów (jest to przelew w wersji Standard). Na pewno autem serwisu jest możliwość zlecania transferów na kilka sposobów, jak i możliwość odbioru gotówki w placówkach Poczty Polskiej. Atutem jest także ciągle zwiększająca się liczba placówek, w których możemy przesyłać pieniądze.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz