Wymiana walut

Walutomat oferuje przelewy SEPA Instatnt

Zamieszczono przez Marcin

Kolejne duże udogodnienie dla użytkowników kantoru Walutomat.pl. Od kilkunastu dni ofeuje on bowiem błyskawiczne przelewy SEPA Instatnt dzięki którym możemy przesyłać EURO do 25 europejskich krajów, a pieniądze na koncie odbiorcy pojawią się zaledwie w ciągu kilkunastu sekund. Przypomnijmy, że wcześniej takie transakcje trwały do dwóch dni roboczych. Postęp jest więc bardzo duży.

Aby wykonać przelew SEPA Instatnt należy wybrać opcję „typ przelewu zagranicznego: Przyspieszony”. Aby pieniądze błyskawicznie pojawiły się na koncie odbiorcy, musi on mieć konto w banku, który obsługuje takie przelewy, a kwota transferu nie może przekraczać 100000 Euro. Jeśli te warunki nie zostaną spełnione, pieniądze będą wysłane przelewem ekspresowym SWIFT. Co ważne, przelewy SEPA Instatnt możemy wykonywać przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Koszt wykonania takiego przelewu to 20 zł.

Przypominamy także o urodzinach serwisu Walutomat i o konkursie jaki w związku z tym został zorganizowany przez ten serwis. Z okazji 11 urodzin możemy wygrać 11 nagród po 500 zł. Aby mieć szansę na wygraną, musimy zarejestrować się na stronie www.Walutomat.pl/11lat i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. W konkursie może wziąć udział każdy, kto ma założone konto w tym serwisie. Konkurs trwa do 28 grudnia 2020 roku.

Rate this post

O autorze

Marcin

Pozostaw komentarz