Kredyty walutowe

Frankowicze – co z nimi będzie? Jaka jest przyszłość frankowiczów? Jakie perspektywy czekają na osoby posiadające kredyty we frankach?

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Spokój i optymizm powinny przyświecać frankowiczom. Dziś każdy kredytobiorca w CHF ma możliwości zrobienia ze swoim kredytem we frankach coś dobrego, coś co zapewni mu stabilizację finansową i uchroni od niekorzystnych efektów działania toksycznego produktu bankowego.

Frankowicze – co z nimi będzie po wyroku TSUE?

W dobrą przyszłość frankowiczów pozwalają wierzyć wyroki sądów, które najczęściej stają po stronie konsumenta, na pewno już po wyroku TSUE w sprawie Dziubak C-260/18. Tak, orzecznictwo jest korzystne dla frankowiczów. Kolejnych wygranych spraw przybywa w szybkim tempie. Obecna sytuacja skłania do wniosku, że tylko nieaktywni frankowicze, którzy nadal wahają się przed złożeniem pozwu – tkwią w niezdrowej sytuacji. Frankowicze podejmujący działanie na pytanie “Frankowicze – co z nimi?” odpowiadają: “Wiemy jak dochodzić skutecznie swoich praw”.

Złożenie pozwu w tak korzystnej sytuacji prawnej przy dobrze świadczonych usługach ekonomiczno-prawnych, prawie zawsze kończy się zwycięstwem frankowicza. Tak, złożenie pozwu, pozwanie swojego banku i unieważnienie umowy są dziś na wyciągnięcie ręki. Życie Bez Kredytu dociera z tą wiedzą do coraz szerszych kręgów frankowiczów. Nie przestajemy przekonywać, że potrafimy (i robimy to codziennie) sądownie przesądzić o Twojej lepszej sytuacji ekonomicznej. Dlatego my na pytanie: “Frankowicze – co z nimi?” odpowiadamy, że przyszłość wygląda dobrze.

Podsumowanie – Frankowicze – co dalej?

Bo przed frankowiczami są olbrzymie perspektywy. Prawdopodobna wygrana w sądzie z bankiem unieważni Twój kredyt, przewalutuje go, albo nawet zmusi bank do oddania pieniędzy. Takie są właśnie dziś realia spotykania się z bankami na sali sądowej. To my – drodzy frankowicze – jesteśmy górą. Sprawy o kredyt we frankach przegrywają banki, które będą zmuszone do unieważniania umów na kredyty we frankach i zwrotu pieniędzy.

undefined

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz