Pozostałe

Cinkciarz.pl zapowiada wprowadzenie karty wielowalutowej

Zamieszczono przez Marcin

Karty wielowalutowe coraz częściej znajdują miejsce w naszych portfelach. Umożliwiają nam one dokonywanie płatności w wielu walutach, co ma duże znaczenie jeśli ktoś często płaci w EURO, funtach czy dolarach. Karty takie oferują nam banki, czy firmy pozabankowe. Wprowadzenie takiej karty zapowiada także jeden z najpopularniejszych polskich kantorów internetowych czyli Cinkciarz.pl

Korzystając z karty wielowalutowej oferowanej przez Cinkciarz.pl będziemy mieli szansę na spore oszczędności. Przede wszystkim nie będziemy musieli płacić za prowadzenie rachunków. Ponadto karta ma być wydawana bez żadnych opłat. Dostępne będą dwie wersje karty – standardowy plastik i karta wirtualna. Za pomocą tradycyjnej karty będziemy mogli zarówno dokonywać płatności, jak i wybierać pieniądze z bankomatów. Posiadacze karty wirtualnej, będą za jej pomocą dokonywać transakcji zaraz po aktywacji i będą mieli pewność, że nigdy jej nie zgubią. 

Zarządzanie kartą ma odbywać się za pośrednictwem każdego urządzenia. Można ją będzie błyskawicznie zasilać, a dane karty wirtualnej będzie można w każdej chwili wyświetlić na swoim telefonie.

Karta wielowalutowa CInkciarz.pl będzie nam dawała także duże poczucie bezpieczeństwa. Będziemy mogli ustalać limity i w każdej chwili je zmieniać. Będziemy mogli włączać i wyłączać płatności zbliżeniowe czy płatności zagraniczne. Oczywiście można będzie też zmieniać numer PIN czy też zablokować kartę. 

Kartę będzie można zamówić przez Internet. Nie będzie żadnego wymogu jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty na konto. I co ważne, nie będziemy musieli posiadać dodatkowego konta bankowego. 

Z całą pewnością karta wielowalutowa CInkciarz.pl będzie atrakcyjną opcją zarówno dla aktualnych klientów serwisu jak i dla nowych. Zwłaszcza dla tych, którzy często wyjeżdżają poza Polskę lu dokonują zakupów w zagranicznych sklepach internetowych.

Rate this post

O autorze

Marcin

Pozostaw komentarz