Transfery pieniężne

CurrencyFair.com – opinie, informacje, kontakt

currencyfair - opinie, kontakt, czy bezpieczne
Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

CurrencyFair to firma realizująca międzynarodowe transfery pieniężne i społecznościową wymianę walut. Działa od roku 2010 i ciągle powiększa grono swoich klientów. A wszystko dzięki niewysokim kosztom usług (przelew 3 EUR, prowizja od społecznościowej wymiany walut 0.15%) i szybkim transferom.

Przelewanie pieniędzy z CurrencyFair jest niezmiernie proste. Oczywiście na początku musimy zarejestrować się w serwisie i otworzyć w nim swoje konto. Aby cały proces rejestracji zakończyć, musimy przesłać elektronicznie dokument potwierdzający naszą tożsamość i dwa dokumenty potwierdzające adres zamieszkania. Po tych wszystkim sprawach proceduralnych, możemy już dokonywać przelewów. Jeżeli przelewamy z jednego do drugiego kraju tę samą walutę, wystarczy ze swojego banku wykonać przelew nasze konto w CurrencyFair, a następnie z tego konta przesłać pieniądze do odbiorcy. Jeżeli w grę wchodzą różne waluty, po zasileniu naszego rachunku musimy wymienić waluty. Możemy to zrobić od razu lub poczekać na atrakcyjniejszy kurs. Po dokonanej wymianie, zlecamy przelew na rachunek odbiorcy. Pieniądze powinny pojawić się na rachunku odbiorcy w czasie 1-2 dni roboczych.

Przesyłanie pieniędzy z CurrencyFair jest bardzo bezpieczne. Firma szyfruje transakcje kodem SSL Premium, weryfikuje wszystkich swoich użytkowników, stosuje powiadomienia za pośrednictwem SMS-ów, a także w kompleksowy sposób dba o dane osobowe swoich klientów.

CurrencyFair.com
Adres firmy i kontakt
Informacje i opinie o CurrencyFair Dublin Irlandia Właściciel:
Currency Fair LTD
Colm House
91 Pembroke Road
Ballsbridge
Dublin, Irlandia
Obsługiwane waluty
AUD, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HRK, HUF, NOK, NZD, PLN, SEK, SGD, USD, ZAR
Koszty przelewów
3 EUR lub równowartość w danej walucie

Skorzystałeś z przekazów pieniężnych w CurrencyFair? – Pozostaw opinię!

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

1 komentarz

Pozostaw komentarz