Transfery pieniężne

TransferGo.com – opinie, informacje, kontakt

transfergo
Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

TransferGo to jeden z najbardziej popularnych serwisów, oferujących transfer gotówki do różnych krajów. Zarejestrowanych jest w nim ponad 200 000 osób. Tym co charakteryzuje TransferoGo są niskie koszty i bardzo szybkie przelewy. Jeżeli chodzi o całkowity koszt, to składa się on z dwóch elementów. Pierwszym jest koszt transferu. W porównaniu z bankami czy innymi serwisami tego rodzaju, jest on bardzo konkurencyjny. Drugim elementem kosztu, jest przewalutowanie. Marża serwisu waha się w granicach od 0.4 do 2%, więc jest również bardzo konkurencyjna. W przypadku przesyłania waluty EURO do poszczególnych krajów, w których także ta waluta obowiązuje, nie ma kosztów związanych z przewalutowaniem.

TransferGo dostarcza pieniądze na wskazane konto już następnego dnia roboczego po złożeniu zlecenia. Klienci mogą na bieżąco kontrolować co dzieje się z ich środkami, na specjalnym panelu. Serwis jest niezwykle przejrzysty, a klienci w bardzo intuicyjny sposób wykonują poszczególne polecenia. Zawsze można też skorzystać z pomocy pracowników firmy.

Przesyłanie pieniędzy za pośrednictwem TransferGo jest niezwykle bezpieczne. Serwis posiada licencje FCA i HMRC. Wszelkie transakcje są zabezpieczone certyfikatem SSL.

Przelewanie pieniędzy za pośrednictwem TransferGo jest niezwykle proste. Najpierw musimy założyć konto, podając kilka danych, związanych z naszą osobą i naszym rachunkiem. Kolejnym etapem jest ustawienie przelewu, gdzie podajemy jaką kwotę chcemy przelać i komu (konto). Teraz wystarczy już tylko dokonać przelewu pieniędzy z naszego konta bankowego na rachunek w TransferGo. Gdy serwis otrzyma pieniądze, natychmiast dokonywany jest przelew na podane wcześniej konto odbiorcy. Zleceniodawca cały czas wie, jaką kwotę otrzyma osoba, do której przelewamy pieniądze.
Co bardzo ważne, serwis oferuje pomoc w języku polskim.

TransferGo.com
Adres firmy i kontakt
Informacje i opinie o Transfer Go Właściciel:
TransferGo LTD
Level 42
One Canada Square
Cnary Wharf
London E14 5AB
Wielka Brytania

Kontakt:
Infolinia:
PL:+48 58 881 05 00
UK: +44 14 3830 5041
DE: +49 30 2000 42077
E-mail: [email protected]
Obsługiwane waluty
PLN, GBP, USD, EUR, NOK, DDK, SEK, RON, HUF, SEK i wiele innych. Łącznie TransferGo jest obecny w 44 krajach Świata i obsługuje wszystkie waluty państw, w których ma siedzibę.
Sprawdź dokładną listę obsługiwanych walut i krajów na TransferGo.com
Koszty przelewów
TransferGo pobiera stałą opłatę uzależnioną od kraju, z którego wysyłasz pieniądze oraz od 0,4% do 1,5% prowizji za wymianę walut. Koszta przelewów wysyłanych z:
Polski – 9 PLN,
UK – 0.99 GBP,
Strefy EURO – 0.99 EUR,
Norwegii - 20 NOK
Danii – 20 DDK
Szwecji – 10 SEK
Ruminii – 9 RON
Węgier - 500 HUF


Nie ma kosztów związanych z założeniem i prowadzeniem rachunku w TransferGo

Otwórz darmowe konto na TransferGo

Skorzystałeś z przekazów pieniężnych w TransferGo? – Pozostaw opinię!

3.4/5 - (5 votes)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

11 komentarzy

    • Ja raz do tej pory korzystałem z tego serwisu. Z mojego konta w Polsce zrobiłem przelew w niedzielę wieczorem, a na koncie odbiorcy środki były już w poniedziałem po południu. Myślę, że te bardzo dobry czas.

  • JUz od jakiegoś czasu systematycznie krozystam z tego serwisu. I nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu. Pieniądze zawsze następnego dnia po wysyłce pojawiały się na moim koncie. Kursy wymiany też spoko, więc czego chcieć więcej.

  • Spoko serwis. Wysyłam pieniądze z UK do Polski i zawsze następnego dnia mam pieniądze na koncie. Koszty niskie, kursy dobre, więc nic tylko wysyłać. I jeszcze można kasę zarobić za polecanie innych iwęc i tu warto się postarać.

  • TransferGo to najlepsza usługa do przelewania pieniędzy. Używam go od 2 lat, nie było problemów z wysyłaniem, zawsze dobry kurs wymiany.

  • Uwaga przy rejestracji z kodem FIUCZER dostajecie 15funtów za pierwszy przelew(tylko 3 pierwsze osoby). Użyjcie kodu 5ZADARMO podczas wysyłki żeby mieć jeszcze 5funtów. Do wypłaty bonusu użyjcie DANEOK aby nie płacić prowizji.

  • Polecam przelew przez transfergo,przelew już na drugi dzień na koncie w Polsce. Poprzez zrobienie przelewu przez użycie tego kodu: 6758PQ
    Wracają 10 £ na konto osobie która robi przelew, osobie od tego linku również. Super Sprawa,polecam.

Pozostaw komentarz