Promocje / kupony rabatowe

Wygrywaj nagrody z Cinkciarz.pl

Zamieszczono przez Marcin

Chyba każdy z nas luby wygrywać nagrody. Zwłaszcza wtedy, gdy ich uzyskanie nie wiąże się z dodatkowymi kosztami. Taką okazje daje nam teraz popularny kantor internetowy Cinkciarz.pl. Użytkownicy tego kantoru, mogą wygrać jedną ze 190 nagród, na które przeznaczona jest kwota 500 000 zł. Loteria trwa od 01 września 2021 przez cały rok.

W loterii organizowanej przez Cinkciarz.pl mogą wziąć udział te osoby, które wymieniają korzystają z serwisu i wymieniają jedną z podstawowych walut czyli, USA, EUR, CHF czy też GBP. Dzięki wymianie można zdobywać punkty i później brać udział w loterii. Łącznie będziemy mieli 19 losowań dla użytkowników indywidualnych i 19 losowań dla klientów biznesowych. Będziemy mieli dwanaście losowań miesięcznych, 4 trzymiesięczne, dwa sześciomiesięczne i jedno – główne – finałowe. Można wygrać aż 190 nagród pieniężnych od 5 000 do 24 000 zł.

Aby brać udział w loterii musimy tylko zaakceptować jej regulamin. Następnie będziemy gromadzić punkty za transakcje, które później biorą udział w losowaniu. Pamiętajmy, że każdy los bierze udział w losowaniu. Do transakcji z którymi związana jest loteria zaliczamy wymianę walut (bez transakcji społecznościowych), transakcje kartą, płatności internetowe wykonywane za pośrednictwem Cinkciarz Pay i przekazy pieniężne.

Rate this post

O autorze

Marcin

Pozostaw komentarz