Promocje / kupony rabatowe

Trading 212 | Odbierz darmowe akcje w promocji (do €100)

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Na pewno wiele osób każdego dnia dostaje maile od brokerów rynku FOREX, kryptowalut czy też akcji. Według nich, możemy dzięki nim zarobić bardzo dużo pieniędzy i co ważne, bez wielkiego wysiłku. Niestety rzeczywistość nie jest tak kolorowa i wcale nie jest tak łatwo wzbogacić się handlując akcjami czy walutami. Ale spróbować może każdy, by przekonać się czy jest to dla nas dobry sposób na pomnażanie naszych oszczędności. Ale jaką platformę do handlowania wybrać? Jest ich naprawdę bardzo dużo i możemy mieć problemy z wyborem dla nas najlepszej. W tym artykule opiszemy platformę Trading 212, która oprócz zarabiania na handlowaniu, daje nam możliwość uzyskania darmowych akcji.

Uwaga, promocja od Trading 212!

Odbierz darmową akcję amerykańskiej spółki o wartości do 100 EURO!

Otwórz całkowicie darmowy rachunek Trading 212 Invest, zweryfikuj swoje dane, zasil konto minimalną kwotą 5zł/1eur/1gbp, a otrzymasz 1 darmową akcję (przydzielaną losowo) od Trading 212 o wartości do 100 EURO!

Utwórz darmowe konto i otrzymaj akcje o wartości do 100 EURO

Trading 212 to zarejestrowana w Wielkiej Brytanii platforma, na której możemy handlować min akcjami, walutami czy kryptowalutami. Jest ona kontrolowana przez FCA czyli organ kontrolny zajmujący się badaniem działania firm finansowych w Wielkiej Brytanii. Jej wymagania są bardzo duże, więc możemy być spokojni o nasze pieniądze znajdujące się na rachunkach tej firmy.

Dlaczego warto korzystać z platformy Trading 212? Otóż ma ona wiele zalet. Przede wszystkim nie pobiera ona prowizji za inwestowanie. Nie ma też opłaty za kupno walut czy akcji. W jej ofercie znajduje się ponad ponad 2100 rodzajów akcji i ETE-ów. Ponadto możemy za jej pośrednictwem kupować akcje ułamkowe. Ale Trading 212 ma jeszcze dla swoich klientów znakomitą promocję. Każdy kto zarejestruje się na niej korzystając ze specjalnego linku polecającego, stanie się właścicielem akcji, której wartość może sięgać nawet 100 EUR. Ale to nie jedyna darmowa akcja od Trading 212 którą możemy dostać. Otóż jeżeli my polecimy portal innym osobom i będą się one rejestrować, dostajemy kolejna akcję. Tak samo zresztą i ta osoba, która dzięki nam się zarejestruje. Mamy więc szansę na całkiem niezłe pieniądze, nawet jeśli posiadane akcje od razu sprzedamy. Z promocji tej możemy skorzystać, jeśli otworzymy rachunek Trading 212 ISA lub Trading 212 Invest. Pamiętajmy o tym, gdyż jeżeli założymy inny rachunek darmowa akcja od Trading 212 przejdzie nam koło nosa. Akcja zostanie nam przesłana po zweryfikowaniu konta i po wpłacie minimalnej kwoty na konto – może to być 1 EURO, 1 funt brytyjski, 1 dolar amerykański lub 5 złotych polskich.

Teraz o samej aplikacji. Najważniejsze jest to, że jest ona bardzo dobrze przetłumaczona na język polski. Dzięki temu nawet początkujący trader spokojnie sobie poradzi w poznawaniu tajników sztuki handlowania. Co równie ważne, trading 212 oferuje też konto DEMO. Możemy więc bez konsekwencji szukać najlepszych strategii dla nas, by później wprowadzić ją w rzeczywistość.

Podsumowując, portal Trading 212 jest doskonałym miejscem, do inwestowania w akcje czy waluty. Ponadto, promocja w Trading 212 daje nam po pierwsze darmową akcję za rejestrację w serwisie, a po drugie możliwość uzyskania kolejnych darmowych akcji, dzięki polecaniu portalu innym. Czy warto się więc w nim zarejestrować? Na pewno tak, chociażby po to, aby skorzystać ze wspomnianej promocji.

Zarejestruj się na Trading 212 i otrzymaj akcje o wartości do 100 EURO

Najczęściej zadawane pytania:

Czy rejestracja i utrzymanie konta na platformie Trading 212 jest w pełni darmowe?

  • Tak. Rejestracja i posiadanie konta nie wiąże się z żadnymi opłatami. Konto jest w pełni darmowe.

Kiedy otrzymam bonus?

  • Darmowe akcje otrzymuje się do 24 godzin po pomyślnym zweryfikowaniu konta.

Jaką darmową akcję otrzymam w ramach promocji Trading 212?

  • Bezpłatna akcja jest przydzielana do konta losowo i może być warta od 40 do 420zł. W promocji otrzymuje się darmowe akcje spółek zagranicznych (najczęściej z USA).

Kiedy mogę sprzedać akcje i wypłacić pieniądze na konto?

  • Darmową akcję można sprzedać po 3 dniach od otrzymania. Następnie należy odczekać okres 30 dni aby wypłacić gotówkę na konto.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

2 komentarze

  • No całkiem fajna promocja. Ciekawe tylko czy te akcje tak można zdobywać bez końca, bo by z tego całkiem niezły dochód można uzbierać.

    • Niestety nie. Można w ten sposób polecić tylko 20 osób. Ale i tak niezłą kasę można z tego wyciągnąć. Jeśli przyjmiesz że dostaniesz środnio akcje o wartości 50 zł, to 1000 zł spokojnie może się na twoim koncie pojawić. A można przecież potem założyć konto na kogoś w rodzinie i znowu jest okazja na następne polecenia.

Pozostaw komentarz