Promocje / kupony rabatowe

Fritz Exchange – kupon rabatowy / kod promocyjny na 20%

Fritz Exchange - informacje i opinie o kantorze internetowym
Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Fritz Exchange jest jednym z popularnych kantorów internetowych. Obsługuje on aż 11 walut – EUR, USD, CAD, GBP, CHF, CZK, DKK, JPY, NOK, SEK, RUB oraz oferuje atrakcyjne kursy walut, dlatego jest on tak popularny.

Warto wspomnieć, że kantor Fritz Exchange oferuje specjalne zniżki / kody promocyjne dla nowych użytkowników, dzięki czemu można zaoszczędzić aż 20% na prowizjach pobieranych przez firmę. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zarejestrować się przy pomocy specjalnego linka, podanego poniżej, bądź użyć kuponu rabatowego: mentalny, który należy podać przy dołączaniu do platformy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I SKORZYSTAJ Z PROMOCJI -20%

lub podaj przy rejestracji kod:

mentalny

5/5 - (1 vote)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

4 komentarze

 • Zastanawiam się nad wymianą walut w Internecie. Robię to dosyć często w kantorach stacjonarnych, a jako że pracuje w Niemczech, to trochę tej gotówki się uzbiera. Ale jakoś mam obawy, czy nie zostanę oszukany i czy moje pieniądze nie przepadną. Czy taka wymiana online jest bezpieczna

  • @Hubert

   Kantory internetowe posiadają odpowiednie zabezpieczenia, przez co możemy być pewni, że środki przekazane firmie są bezpieczne. Ponadto pieniądze od razu trafiają na konto bankowe firmy, więc bezpośrednio hakerzy nie mieliby możliwości ich przechwycenia, a co najważniejsze kantory online funkcjonują od dobrych paru lat i nie zdarzył się jeszcze żaden incydent związany z kradzieżą pieniędzy. Firmy już zdążyły zyskać miano wiarygodnych, ponieważ Polacy wymienili w takich kantorach wiele miliardów złotych. Poza tym, wiele z nich jest pod kontrolą Komisji Nadzoru Finansowego.

   Pozdrawiamy

 • Dzięki śliczne za kuponik – przydał się 😉
  PS. na początku się trochę zraziłem nazwą firmy (brzmi troche niemiecko, a ja lubię wspierać polską gospodarkę), jednak okazało się, że za nią kryje się w 100% polska firma 😉 Just saying… 😉

Pozostaw komentarz