Promocje / kupony rabatowe

Wiosna z kartami walutowymi Kantoru Walutowego Alior Bank

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Zbliżają się wakacje, a co się z tym wiąże coraz częściej zaczniemy wyjeżdżać na urlop poza Polskę. Na takie wyjazdy, doskonale przydadzą się karty walutowe, jakie oferuje Kantor Walutowy Alior Bank. Przypomnijmy, że możemy z tego kantoru internetowego otrzymać kartę walutową w euro, w funtach i w dolarach amerykańskich. Dodatkowo, do końca maja 2018 roku 1 000 osób, które podpiszą umowę z Alior Ban o kartę do rachunku w Kantorze Walutowym, otrzyma nagrodę w wysokości 50 zł. Aby skorzystać z promocji, należy ponadto do 30 czerwca wykonać 5 transakcji kartami Kantoru Walutowego (minimalna kwota transakcji to 5EUR, 5 USD i 5GBP).

Karta walutowa Kantoru Walutowego Alior Bank jest powiązana z rachunkami walutowymi prowadzonymi w tym banku. Co ważne, korzystanie z karty będzie dla nas bezpłatne, jeżeli w ciągu pierwszych 6 miesięcy od daty jej wydania, dokonamy dowolną operację z użyciem karty. Karty są bardzo estetyczne, a możemy je bardzo łatwo rozpoznać, gdyż do każdej waluty przyporządkowany jest inny kolor.

Karty walutowe Kantoru Walutowego Alior Bank to wiele możliwości. Możemy nimi płacić za granicą w sklepach, restauracjach czy w muzeum, wybierać pieniądze w bankomatach, czy też płacić za ich pośrednictwem w sklepach internetowych.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz