Wymiana walut

Karta Dużej Rodziny w InternetowyKantor

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Karta Dużej Rodziny (KDR), w swoim założeniu ma wspierać rodziny posiadające troje lub więcej dzieci. Jak wiadomo, wychowywanie dzieci jest kosztowne, więc Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przygotowało program, dzięki któremu rodziny takie mogą korzystać z wielu zniżek i rabatów. Tańsze bilety do kina, darmowe wejścia na basen, niższe opłaty paszportowe – to tylko przykłady. Ale nie wszyscy wiedzą, że dzięki Karcie Dużej Rodziny, taniej możemy wymieniać waluty. A wszystko dlatego, że do programu dołączył InternetowyKantor, czyli kantor w którym możemy wymieniać waluty przez Internet.

Ile mogą zostać posiadacze takich kart na wymianie walut w InternetowyKantor? Przy wymianie euro, dolarów amerykańskich i funtów brytyjskich, można uzyskać 20% rabat. Będzie on naliczany od marży, jaka jest pobierana przy wymianie walut. Natomiast w przypadku wymiany franków szwajcarskich, można liczyć na rabat w wysokości aż 40%.

Co zrobić aby skorzystać ze zniżki? Osoba zarejestrowana w serwisie powinna zalogować się do Profilu Użytkownika, następnie wejść w Ustawienia i zaznaczyć okienko Twoje dane. Kolejnym etapem jest zaznaczenie funkcji Prześlij dokument i wysłanie skanu dokumentu, który upoważnia nas do korzystania z programu. Gdy dokument „dotrze” do operatora InternetowyKantor, można już korzystać ze zniżek.

Aby dostać Kartę Dużej Rodziny, należy złożyć wniosek. Można go oddać do Urzędu Gminy lub Miasta w miejscu swojego zamieszkania lub też elektronicznie za pośrednictwem specjalnego programu znajdującego się na Platformie EMP@tia.

Żałóż darmowe konto w Internetowy Kantor

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz