Pozostałe

Aplikacje do śledzenia dziecka – 6 najlepszych!

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Troska o dzieci to cecha wszystkich rozsądnych rodziców. Trudno jest jednak rozłożyć parasol nad naszymi pociechami we wszystkich okolicznościach. Jedną z takich przestrzeni jest Internet. W takim przypadku pomocne mogą być aplikacje do śledzenia dziecka w sieci. Przedstawiamy 6 najlepszych aplikacji, które umożliwią Ci monitorowanie zachowania Twojego dziecka w Internecie!

1. Profesjonalna aplikacja śledzenia dziecka Localize.mobi

Jeżeli szukasz najwyższej jakości oraz niezawodności, aplikacja Localize.mobi właśnie to Ci oferuje. W ocenie wielu zadowolonych rodziców to najlepsza aplikacja znajdz telefon po numerze telefonu śledzenia dziecka, dostępna obecnie na rynku. Wszystko przez wielofunkcyjność, szczególnie przydatną w zakresie ochrony dzieci przed niebezpieczeństwami Internetu.

Dzięki Localize.mobi uzyskasz dostęp do:

  • aktywności Twojego dziecka w mediach społecznościowych (Facebook, WhatsApp, Twitter i inne),

  • wykonanych i odebranych połączeń telefonicznych,

  • aktualnej i historycznej lokalizacji telefonu Twojej pociechy,

  • historii przeglądania,

  • pobranych i wysłanych multimediów.

Aplikacja Localize.mobi oferuje również inne przydatne funkcje, dzięki którym kontrola rodzicielska zyskuje zupełnie nowe oblicze.

2. Wysokiej jakości aplikacja śledząca dziecko EyeZy

Jeśli chodzi o śledzenie dziecka, aplikacja szpiegowska może się okazać najlepszym rozwiązaniem. Dzięki różnorodnym funkcjom dostarczy Ci potrzebnych informacji na temat aktywności Twojego dziecka w sieci. Jedną z godnych polecenia aplikacji jest EyeZy.

Dzięki EyeZy będziesz w stanie monitorować między innymi lokalizację telefonu Twojego dziecka. Pomoże Ci ona określić czy Twoja pociecha na przykład chodzi na wagary lub odwiedza podejrzane miejsca.

EyeZy pozwala również na analizę aktywności w mediach społecznościowych oraz blokowanie stron internetowych czy określonych aplikacji na telefon.

3. MamaBear, czyli podręcznik do rodzicielstwa

MamaBear to aplikacja śledząca dziecko, która pozwoli Ci na przykład zweryfikować prędkość, z jaką Twoje dziecko jedzie samochodem do szkoły. Umożliwia też kontrolę aktualnej lokalizacji i postów, wrzucanych przez Twoją pociechę na Instagramie. Musisz jednak wprowadzić poprawne dane dostępowe do konta.

Na stronie głównej projektu trafisz też na zestaw przydatnych artykułów na temat wychowania, które mogą okazać się prawdziwą kopalnią wiedzy. Przeczytasz między innymi o współczesnych zagrożeniach, zdrowiu dzieci, diecie, relacjach w rodzinie czy interesujących pomysłach na spędzanie czasu w gronie najbliższych.

4. FamilyTime – kontroluj użycie telefonu przez dziecko

Aplikacja FamilyTime pozwoli Ci uzyskać dokładniejszy wgląd w użycie telefonu przez Twoje dziecko. Głównymi zaletami oprogramowania jest ścisła kontrola czasu, przez który Twoja pociecha może korzystać z telefonu. Odpowiednio ustawione parametry zablokują możliwość korzystania z elektroniki w trakcie nauki czy po ustalonej godzinie.

FamilyTime jest też w stanie zablokować wybrane strony www oraz aplikacje. Dzięki temu Twoje dziecko będzie bezpieczniejsze w sieci.

5. Net Nanny – bezpieczeństwo kosztuje

Net Nanny to nie jest aplikacja do śledzenia telefonu dziecka za darmo. Roczny pakiet usług na komputer i telefon kosztuje ponad 200 złotych.

Aplikacja Net Nanny pozwoli Ci:

  • chronić Twoje dziecko,

  • analizować jego aktywność w Internecie,

  • ograniczać czas, spędzany w sieci.

Wśród interesujących funkcji należy wspomnieć śledzenie lokalizacji telefonu dziecka, blokowanie stron www, ochronę w mediach społecznościowych czy panel zarządzania dla rodzica.

6. Norton Family – kontrola rodzicielska Android, Windows i Mac

Norton Family to apka do lokalizacji dziecka, jednak posiada też ona wiele innych zalet, które pomogą Ci w skutecznej kontroli rodzicielskiej. Dzięki aplikacji od Norton z łatwością ograniczysz maksymalny czas, który Twoje dziecko może spędzić przed ekranem telefonu czy komputera.

Norton Family to płatna aplikacja. Możesz wypróbować ją za darmo wyłącznie przez 30 dni, później musisz przejść na płatną subskrypcję.

Podsumowanie

Ochrona dzieci w Internecie to ważne zadanie, stojące przed współczesnymi rodzicami. Z pomocą przychodzą między innymi aplikacje do śledzenia dziecka. Warto jednak zapoznać się z ofertą każdej z nich, by uzyskać dostęp do interesujących funkcji i zapewnić dzieciom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa w sieci.

Jeśli szukasz kompleksowej ochrony, wybierz aplikację Localize.mobi. Nie pozwól, by bezpieczeństwo Twoich dzieci mogło być zagrożone.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz