Wymiana walut

Walutomat zwiększa ilość krajów, do której przesyła pieniądze

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Jeden z najpopularniejszych polskich kantorów internetowych, który oferuje także międzynarodowe transfery pieniężne, poszerzył liczbę krajów, do których możemy przesłać pieniądze. Od kilku dni za pośrednictwem Walutomatu możemy wykonać przelewy do Andory, Lichtensteinu, Monako, San Marino, Cypru, Izraela, Azerbejżanu, Bahrajnu i do Gruzji.

Przypomnijmy, że za przelew Euro do krajów Unii Europejskiej zapłacimy 4 zł, a za przelew innych walut koszt przelewu to 9 zł. Jest to więc jeden z najtańszych przelewów, jakie możemy znaleźć na polskim rynku.

Nie masz jeszcze konta w Walutomat? - Zarejestruj się za darmo

 

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

2 komentarze

  • Walutomat fajnie się rozwija. Mam tam konto już kilka miesięcy i cieszę się, że będę miał teraz więcej możliwości przesyłania gotówki.

  • Walutomat wyrasta powoli na lidera jeśli chodzi o wymianę pieniędzy w nasyzm kraju. A na pewno by tak było, gdyby nieco więcej reklamował sie w ogólnopolskich mediach – chodzi zwłaszcza o telewizję.

Pozostaw komentarz