Inwestuj w waluty na platformie eToro
Pozostałe

FinRada przygląda się ofercie Monedo Now

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Monedo Now to kolejna propozycja Kreditech SSL GmbH – niemieckiej spółki sektora finansowego.

Spółka powstała w 2012 roku i od tego czasu z jej instrumentów finansowych skorzystały blisko 3 miliony klientów w sześciu krajach. Obok Polski, z oferty firmy korzystać mogą mieszkańcy Czech, Hiszpanii, Indii, Meksyku i Rosji. Choć Monedo Now działa dopiero od trzech lat, jej ofertę wybrało już wielu naszych rodaków. FinRada sprawdza jak w praktyce prezentuje się oferta tego pożyczkodawcy.

W porównaniu do konkurencji, Monedo Now jest marką stosunkowo młodą. Być może dlatego plasuje się w środku naszego rankingu. Na stronie https://finrada.pl/monedo znajdziemy szczegółowe informacje na temat instrumentów finansowych, z których możemy skorzystać, jeśli zdecydujemy się na współpracę z tym pożyczkodawcą.

W Monedo Now możemy aplikować o pożyczkę w wysokości od 1 500 do 10 000zł. Firma oferuje pożyczki ratalne, których spłatę możemy rozłożyć na okres od 6 do 24 miesięcy. Jest to czynnik, który zdecydowanie wyróżnia Monedo Now na tle innych pożyczkodawców pozabankowych, którzy zwyczajowo oferują nam kwoty nieprzekraczające 3-5tyś, z jednoczesną koniecznością ich spłaty w ciągu 30 dni.

Podobnie jak w przypadku innych firm o podobnym profilu, proces aplikacyjny odbywa się przez Internet. Oznacza to, że w przypadku pozytywnego rozpatrzenia naszego wniosku, gotówkę otrzymać możemy w tym samym dniu – bez wychodzenia z domu i bez skomplikowanych procedur. Czas rozpatrywania wniosku to około 20 minut. Po tym czasie dowiemy się czy gotówka zostanie nam przyznana. Bez wątpienia dużą zaletą pożyczki w Monedo Now jest wysoki współczynnik przyznawalności pożyczek.

Cały proces weryfikacyjny jest uproszczony, jednakże aby móc aplikować o dodatkowe środki należy spełnić kilka warunków. W Monedo Now o pożyczkę ubiegać mogą się osoby, które ukończyły 18 lat, posiadają polskie obywatelstwo, są zameldowane w Polsce, posiadają ważny dowód osobisty i numer PESEL oraz rachunek bankowy zarejestrowany na ich nazwisko.

Czy warto skorzystać z tej oferty?

Monedo Now, jako firma oferująca pożyczki długoterminowe zdecydowanie wyróżnia się na rynku atrakcyjnością oferty. Wchodząc na stronę tego pożyczkodawcy zobaczymy wygodny kalkulator, dzięki któremu szybko określimy przybliżoną całkowitą kwotę pożyczki i dostosujemy ją do naszych możliwości. Musimy jednak pamiętać, że wyliczenie to jest orientacyjne, a po przeanalizowaniu naszej zdolności kredytowej firma może zaproponować nam inne warunki.

Pożyczki długoterminowe, których na polskim rynku jest wciąż niewiele to dobra opcja dla osób, którym zależy na otrzymaniu większej gotówki bez konieczności spłacania całego zobowiązania w krótkim terminie. Wygodne raty sprawiają, że możemy rozłożyć zobowiązanie na okres nawet do 24 miesięcy, co nie obciąży znacząco naszego portfela. Przyjazna procedura online pozwala aplikować o środki z dowolnego miejsca na świecie – z oferty możemy więc skorzystać także np. w czasie podróży. Należy jednak pamiętać, że oferta skierowana jest do osób terminowych, dlatego też decydując się na złożenie formularza aplikacyjnego, musimy realnie ocenić swoje możliwości spłaty, ponieważ Monedo Now nie oferuje możliwości przedłużenia spłaty pożyczki.

5/5 - (1 vote)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz