Wymiana walut

Wypłać euro kupione w Walutomat w gotówce

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Nie każdy z nas posiada konto walutowe. I chociaż założenie takiego rachunku nie jest czasochłonne i zwykle nic nie kosztuje, to jednak nie wszyscy decydują się na jego otworzenie. Co więc zrobić, gdy nie mamy takiego konta a chcemy w Internecie wymienić złotówki na euro? Z pomocą idzie nam kantor internetowy Walutomat, który właśnie umożliwił wypłaty euro gotówce.

Jak wygląda cała transakcja? Jest ona stosunkowo prosta. Przede wszystkim musimy założyć sobie konto w kantorze internetowym Walutomat. Następnie przesyłamy na ten rachunek złotówki z naszego konta bankowego. Korzystając z opcji „wymiana z Portfelu” wymieniamy złotówki na Euro. Gdy dochodzimy do momentu, gdy wybieramy opcję wypłaty, zaznaczamy opcję wypłaty gotówki. Pieniądze możemy odebrać, w wybranym przez nas oddziale Banku Millenium. Jest ich w Polsce ponad 350 więc na pewno znajdziemy jakiś w naszej okolicy.

Koszt takiej wymiany to 2.5 Euro. Można w ten sposób wypłacić od 50 do 2 000 Euro, z tym że wypłata musi być wielokrotnością 50 Euro. Jeżeli zlecenia wypłaty dokonamy do godziny 14.30, pieniądze będziemy mogli odebrać następnego dnia roboczego w godzinach pracy banku. Jeżeli zlecenie będzie dokonane po 14.30, gotówkę będziemy mogli wypłacić najwcześniej za dwa dni robocze, w godzinach pracy banku. Gotówkę możemy odebrać tylko i wyłącznie osobiście, a do banku musimy przyjść z dowodem osobistym, potwierdzającym nasze dane osobowe. Jeżeli gotówka w wyznaczonym dniu nie zostanie odebrana, pieniądze zostaną zwrócone do naszego portfela w kantorze Walutomat.

Co zyskujemy wymieniając waluty w Walutomat? Przede wszystkim bardzo korzystne kursy, o wiele lepsze niż w bankach czy kantorach stacjonarnych. Dodatkowo gdy wybierzemy opcję wypłaty Euro w gotówce, nie musimy posiadać konta w Euro.

Kliknij aby stworzyć darmowe konto w Walutomacie (3 min)

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz