Kryptowaluty

Jak kupić bitcoina, korzystając z karty kredytowej / debetowej

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Zyski jakie można osiągnąć kupując bitcoiny, działają na wyobraźnię coraz to większej grupy ludzi. I nie chodzi tu tylko o nasz kraj, ale o ludzi z całego Świata. Wszystkich kusi perspektywa szybkiego zarobku, która co ważne nie wymaga od nas wielkiego wysiłku. Jednakże z całą pewnością wiele osób zastanawia się, jak bitcoiny można kupić. Przecież jest to waluta wirtualna, której nie możemy „dotknąć” czy zobaczyć. Wiele osób boi się, że nie poradzą sobie z kupnem, czy może będą potrzebowali do zakupy specjalistyczny sprzęt. Tymczasem rzeczywistość jest zupełnie inna. Bitcoiny można kupić szybko, bez wychodzenia z domu, a wystarczy nam do tego połączenie z Internetem, oraz karta kredytowa lub debetowa.

Bitcoiny najlepiej jest kupić za pośrednictwem specjalnych portali, które specjalizują się w tego typu operacjach. Ich dużą zaletą jest też to, że mogą one służyć nam jako portfele, na których kupioną kryptowalutę możemy w bezpieczny sposób przetrzymywać. Co ważne, bitcoiny możemy szybko kupić w nich korzystając z naszej karty kredytowej lub karty debetowej, które to karty znajdują się w prawie każdym portfelu. Oczywiście możemy też kupić bitcoiny, wykonując zwykły przelew – doprawdy możliwości mamy tu bardzo wiele. Poniżej opiszemy kilka portali, które pozwalają nam na szybki zakup bitcoina, bez wychodzenia z domu.

Coinbase

Coinbase to jeden z najpopularniejszych portali, na których możemy szybko kupić bitcoina lub inne kryptowaluty. Jego najważniejszą zaletą jest to, że ma niezwykle przejrzysty panel, w którym szybko „zorientuje się” nawet osoba, która rzadko ma styczność z Internetem. Ponadto serwis ten ma bardzo niskie opłaty związane z kupowaniem i sprzedawaniem bitcoinów, a przelew między kontami Coinbase jest bezpłatny. W serwisie tym możemy kupować bitcoiny bardzo łatwo. Wystarczy powiązać nasze konto w tym serwisie z naszym kontem w banku lub kartą kredytową / debetową i już możemy rozpocząć inwestowanie. Ponadto jest to portfel bardzo bezpieczny. Jest on bardzo dobrze zabezpieczony, więc o kupione bitcoiny możemy być spokojni. Ponadto serwis ten ma dla każdego nowego użytkownika specjalną ofertę. Jeżeli zarejestrujemy się w serwisie z poniżzego linka i dokonamy zakupu kryptowaluty za co najmniej 100 dolarów, dostaniemy w prezencie 10 dolarów. Warto skorzystać z otrzymania darmowej premii.

Zarejestruj się w Coinbase

BitBay.net

BitBay jest to bardzo prosty w obsłudze serwis, który pozwala na szybkie kupowanie i sprzedawanie bitcoina i innych kryptowalut. Jest ona przygotowany specjalnie dla osób, które chcą zarabiać na kryptowalutach, w związku z tym, przygotowano tam specjalne narzędzia, które pozwalają na szybkie dokonywanie transakcji. Jej dużą zaletą jest to, że istnieje polska wersja serwisu, co na pewno dla wielu osób jest znacznym ułatwieniem. Jest to też portfel bardzo bezpieczny, więc o zakupione bitcoiny możemy być spokojni.

Zarejestruj się w BitBay

Coinmama.com

Coinmama jest to serwis, który niejako specjalizuje się w kupowaniu bitcoinów za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Transakcje można w nim przeprowadzać niezwykle szybko, a pomaga w tym bardzo przyjazny interfejs. Należy pamiętać, że Coinmama.com nie jest portfelem walutowym – można za jego pośrednictwem tylko kupować i sprzedawać bitcoiny.

Zarejestruj się w Coinmama

Cex.io

Cex.io to serwis działający w Stanach Zjednoczonych i Europie. Zapewnia możliwość kupowania bitcoina szybko, za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Transakcje są tu przeprowadzane bardzo szybko i przez 24 godziny na dobę. Serwis ten jest szczególnie lubiany przez Polaków.
Podane serwisy nie są oczywiście jedynymi, które dają nam możliwość szybkiego kupowania bitcoina lub innych krypotwalut, wykorzystując do tego kartę kredytową lub kartę

Zarejestruj się w Cex.io

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

3 komentarze

  • Ciekawa sprawa z tym bitcoinem. Sam zastanawiam się, kiedy jego cena przestanie rosnąć. I chociaż trochę znam się na finansach, to jednak nie mam pojęcia jak to rozgryś.

  • Ja właśnie za pomocą karty kredytowej kupowałem bitcoiny w Coinbase. Opłaty jakieś były, ale powiem szczerze że nie pamietam jak wysokie. Ale i tak sie opłaciło, bo zarobiiłem ponad 100%. Teraz bitcoin spada, więc może znowu kupię, żeby zarobić bo pewno jego cena ponownie wzrośnie.

Pozostaw komentarz