Pozostałe

Używany samochód w leasing dla klienta prywatnego – to się opłaca!

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl
Jeśli myślisz nad zakupem samochodu, z pewnością rozważasz wiele opcji. Bierzesz pod uwagę auta nowe, prosto z salonu oraz te używane. W zależności od tego, ile chcesz wydać na taki pojazd, tym motywujesz swój późniejszy wybór. Każdy z nas bierze pod uwagę coś innego. Dla jednego liczy się marka, inna osoba będzie stawiała na dane techniczne.

DLACZEGO LEASING SAMOCHÓD UŻYWANY?

Jeśli nie dysponujesz gotówką na zakup samochodu używanego, masz do wyboru dwie opcje.

Jedną z nich jest kredyt. To rozwiązanie ma jedną, podstawową zaletę: samochód oficjalnie będzie należeć do Ciebie. Pojawia się tu jednak również szereg wad: taki zakup obciąży Twoją zdolność kredytową; o wiele trudniej jest otrzymać kredyt, niż leasing; a także, może okazać się, że końcowa wartość kredytu będzie znacznie wyższa, od pierwotnej ceny samochodu.

Drugim rozwiązaniem jest leasing na samochód używany. Wiele firm oferuje taki produkt, biorąc pod uwagę rzeczywistość. Każdy z nas woli płacić mniejsze raty za korzystanie z danego sprzętu, ale jednocześnie, nie chce przepłacać w ogólnym rozrachunku. Kolejną zaletą leasingu jest minimum formalności. W tym przypadku, wiele zadań pozostaje po stronie firmy leasingowej. Leasing o wiele łatwiej jest otrzymać, niż kredyt. Co ważne, jeśli chcesz wziąć używany samochód w leasing, ta operacja nie będzie miała wpływu na Twoją zdolność kredytową. Jest również jedna wada: formalnie pojazd będzie należał do leasingodawcy.

JEŚLI LEASING SAMOCHÓD UŻYWANY TO TYLKO W CLS

Firma CLS od dawna, z sukcesami działa na polskim rynku. Wprowadza wręcz rewolucyjną ofertę dla swoich klientów. Okazuje się bowiem, że jeśli potrzebny Ci leasing na samochód używany, nie musi być to auto cztero- czy nawet pięcio-letnie. Możesz wybrać pojazd, który ma do dziesięciu lat! Co więcej, firma nie wymaga wkładu własnego na poziomie 20% czy 30%, a jedynie 10% wartości samochodu. Dowolność jest również w wyborze auta. Klient może sam zdecydować, od kogo ma zostać ono kupione.

Chcesz poznać orientacyjny koszt takiego leasingu? Firma CLS przygotowała kalkulator leasingu (https://cls.pl/kalkulator), dostępny online, zupełnie za darmo. Wchodząc na stronę internetową CLS, możesz w kilka minut, podając kilka podstawowych danych na temat pojazdu, poznać szacunkową wysokość miesięcznych opłat. Jeśli chcesz jednak wiedzieć więcej na temat leasingu, warto skontaktować się z profesjonalnymi doradcami CLS.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz