Transfery pieniężne

Internetowykantor.pl – przelewy zagraniczne | informacje, opinie

Internetowy Kantor - kontakt, opinie, informacje o kantorze online
Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Internetowykantor.pl, serwis do wymiany walut online, oferuje swoim Użytkownikom możliwość wymiany walut po korzystnych kursach i przelania uzyskanych środków bezpośrednio na własne konto zagraniczne lub na rachunek należący do innej osoby lub firmy.

Bardzo dużym udogodnieniem jest to, że robiąc przelew walutowy wprost z kantoru internetowego nie jest konieczne posiadanie bankowego konta w walucie. Jest to szczególnie istotne w przypadku bardziej egzotycznych walut, w których polskie banki nie oferują rachunków dla klientów.

Internetowykantor.pl realizuje przelewy zagraniczne we wszystkich walutach, które ma w ofercie, z wyłączeniem rubli rosyjskich (w 19 walutach). Przelewy bezpośrednio z e-kantoru mogą być wykonywane do 33 krajów.

Wypróbuj usługę przelewów zagranicznych w Internetowykantor.pl

Lista krajów, do których można wysłać pieniądze z Internetowykantor.pl:

Przelewy wysyłane są w najkrótszym możliwym czasie – 99% przelewów jest odsyłanych przez Internetowykantor.pl w ciągu godziny od zatwierdzenia transakcji. Przelewy są księgowane na rachunkach odbiorców w ustalonych sesjach bankowych, w zależności od typu przelewu.

Przelewy z Internetowykantor.pl do banków, w których użytkownicy nie posiadają rachunków

transfery walutowe w internetowykantor - tabela

Przelewy za granicę oraz międzybankowe przelewy walutowe wysyłane w trybie SHA, mogą zostać dodatkowo obciążone kosztami banków pośredniczących.

W celu skorzystania z usługi należy podać:

  • imię i nazwisko odbiorcy lub nazwę firmy,
  • adres odbiorcy,
  • numer IBAN rachunku bankowego wraz z walutą, w jakiej jest prowadzony.

Niepełne dane odbiorcy mogą skutkować brakiem realizacji płatności i dodatkowymi kosztami.
Dodatkowo, należy uzupełnić swoje dane o cechy dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport lub karta pobytu), tzn.: typ i numer oraz termin ważności dokumentu, zgodnie z wymogami wynikającymi z Ustawy o Przeciwdziałaniu Praniu Pieniędzy.
Następnie należy zaakceptować Regulamin świadczenia usług płatniczych. Dzięki tej usłudze użytkownicy mogą bezpośrednio i w łatwy sposób m. in. przelać środki bliskiej osobie lub też zapłacić fakturę.

Otwórz darmowe konto w Internetowykantor.pl. Skorzystaj z opcji z szybkich i tanich przelewów zagranicznych

Skorzystałeś z przekazów pieniężnych w Internetowykantor.pl? – Pozostaw opinię!

4/5 - (1 vote)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz