Kantory online

PlusKantor.pl – opinie, informacje, kontakt, kursy

plus kantor
Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

PlusKantor.pl, to nowa propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą wymieniać walutę przez Internet. Dzięki temu, można zaoszczędzić sporo pieniędzy i czasu. Ponadto rejestrując się w tym kantorze, mamy szansę na skorzystanie z wielu promocji, które jeszcze bardzo pozwolą nam na zwiększenie naszych zysków. Możemy dla przykładu bez spreadu wymienić nawet 5000 jednostek waluty.

Informacje o internetowym kantorze walut PlusKantor.pl
Dane podstawowe i kontaktowe:
Informacje i opinie o kantorze wymianie walut Plus Kantor Właściciel:
Payholding sp z o.o
Gwiaździsta 66/22
53-413 Wrocław
NIP: 894 30 47 640, REGON: 022207267

Kontakt:
Infolinia: +48 793 222 255
E-mail: biuro@pluskantor.pl
Rachunki bankowe w:
Alior Bank, BZ WBK, PKO BP, PEKAO SA, mBank, Raiffeisen Polbank
Walut obsługiwane przez PlusKantor.pl:
EUR, GBP, USD, RUB, CHF
Czasy i koszty przelewów:
Czas księgowania przelewów, jest uzależniony od banku w których mamy konta. Jeżeli przelewy są wykonywane z kont i na konta banków, w których rachunek posiada Plus Kantor – pieniądze są przelewane natychmiast.
Koszt utworzenia i prowadzenia rachunku:
Bezpłatnie
Prowizja od wymiany waluty
Kantor nie pobiera prowizji od wymiany walut.
Bezpieczeństwo
Aby zabezpieczyć transakcje swoich klientów, PlusKantor.pl stosuje wiele różnego rodzaju zabezpieczeń. Wszystkie transakcje są szyfrowane, więc można spokojnie dokonywać transferów. Ponadto, właściciel tego kantoru prowadzi działalność stacjonarną, więc podlega nadzorowi organów finansowych. Klienci są też informowani za pomocą esemesów o postępie w realizacji transakcji.

Otwórz darmowe konto w PlusKantor.pl

Jesteś już klientem kantoru Plus Kantor? – Pozostaw swoją opinie poniżej!

3.3/5 - (3 votes)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

13 komentarzy

 • Korzystam od mniej więcej pół roku. W tym czasie poza Pluskantor.pl nie wymieniałem w innych kantorach bo tu naprawdę świetnie wszystko idzie, szybko, bez usterek, dobrze wyceniają.Uczciwie też została rozliczona pierwsza promocyjna wymiana- po czystym rynkowym kursie:)

 • Korzysta się bardzo przyjemnie, zrozumiałe zasady użytkowania, szybkość z jaką pluskantor.pl realizuje przelewy jest wyraźną zaletą. Niski spread.

 • Polecam ze względu na całodobowe przewalutowania i ogólnie wysoką funkcjonalność. Pluskantor to też znakomite ceny walut.

 • Kursy walut całkiem niezłe, a o to przecież w wymianie walut chodzi najbardziej. Do tego przejżysta strona, po której łatwo sie poruszać.

 • Miłe zaskoczenie że pluskantor nie pobiera prowizji,łatwiej wyliczyć koszt przewalutowania. Pomocny jest też kalkulator na stronie, a co do nawigacji po panelu, faktycznie nie sposób się pogubić, intuicyjna, wyraźne tytuły zakładek.

  • Szybkość, dostepność o kazdej porze kazdego dnia, wygoda plus niskie kursy, tanie przelewy i niski spread – same zalety. W dodatku działa bezusterkowo

 • To „mój” kantor. Wymieniam u nich już od dłuższego czasu, bo mają świetne kursy i natychmiastowe przewalutowanie (co dla mnie jest bardzo ważne). Duży plus, za pomocną infolinię.

 • polecam, warto z nich korzystać, Od ponad roku wymieniam waluty w kantorze Pluskantor- dobre kursy mają, wszystko szybko przebiega. Polecam

 • Odroczona płatność to świetna funkcjonalność na jaką póki co tylko w Pluskantorze trafiłam. Ceny są rozsądne, nie płaci się prowizji. Polecam.

 • dla mnie najlepszy e- kantor, od dawna juz wymieniam walutę tylko w Pluskantorze, opłaca mi się to. a i bezpiecznie

Pozostaw komentarz