Wymiana walut

InternetowyKantor rozpoczyna obsługę rachunków w Idea Bank

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Jeden z bardziej popularnych kantorów internetowych w naszym kraju czyli InternetowyKantor, kilkanaście dni temu rozpoczął obsługę rachunków w Idea Bank. Dotyczy to rachunków prowadzonych w złotówkach, EURO, dolarach amerykańskich i funtach brytyjskich. Dzięki temu możemy wymienić te waluty bez żadnych opłat. Ponadto jeżeli dokonujemy przelewu w/w z tego banku, to pojawią się one w kantorze w czasie ok. 15 minut (dotyczy przelewów dokonywanych w godzinach 8:30 – 20:00). Po wymianie walut przelew zwrotny otrzymamy najpóźniej następnego dnia roboczego.

W przypadku pozostałych walut, InternetowyKantor nie pobiera prowizji za przyjęcie waluty, koszt związany z wypłatą walut mieści się w przedziale od 20 do 80 zł. Czas realizacji przelewu to max 3 dni robocze.

Nie masz konta w InternetowyKantor? - Zarejestruj się tutaj!

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz