Wymiana walut

Promocje i konkursy z okazji 9 urodzin Walutomat

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Jeden z najbardziej popularnych polskich kantorów internetowych czyli Walutomat obchodzi 9 urodziny. Był on pierwszym kantorem w naszym kraju, który umożliwiał wymianę walut bez wychodzenia z domu. Z tej okazji Walutomat przygotował dla swoich klientów specjalną promocję. Klienci kantoru dostają teraz możliwość wypłatu gotówki w EURO bez żadnych opłat. Promocja ta będzie trwała do końca roku. Pieniądze można wypłacać w ponad 350 punktach banku Millennium. Co zrobić by skorzystać z promocji? Należy zalogować się do serwisu, wymienić euro korzystając z opcji wymiana w portfelu, przy wypłacie z portfela zaznaczyć opcję “Chcę wypłacić gotówkę i odebrać w placówce banku i wybrać z podanej listy placówkę, która nam najbardziej odpowiada i podać datę odbioru pieniędzy.

W drugiej promocji Walutomatu możemy wygrać pieniądze lub inne nagrody. Codziennie od 13 listopada do 23 listopada 2018 roku na profilu na Facebooku będzie publikowany konkurs na temat tego kantoru. Odpowiedzi na pytanie należy umieszczać pod danym postem lub przesłać na adres konkurs@walutomat.pl. Możemy wygrać 9×99 zł, 9 kuferków podróżnych, 9 świnek skarbonek a także 9 biletów do Multikina.

Załóż bezpłatne konto w Walutomat

 

 

 

4/5 - (1 vote)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz