Pozostałe

Huawei Watch GT 2e: mocny niezależny smartwatch, który nie wymaga ładowania

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

W tym samym czasie, w którym pokazano nową serię P40, zaprezentowany został również nowy smartwatch. Nasz model testowy Watch GT 2e jest prostszym, ale jednocześnie bardziej nowoczesnym i sportowym smartwatchem niż podstawowa wersja GT 2. A w porównaniu z pierwotną ceną GT 2, cena GT2e jest znacznie tańsza – zaczyna być prawie niegrzecznie niska cena za tak zaawansowany smartwatch jak ten.

Rozmiar i projekt

Podobnie jak wszystkie poprzednie modele Huawei, również GT 2e jest modelem okrągłym. Pominęło to wieniec z 24-godzinną skalą, która otacza oba modele 46 mm w GT 2. Gumowe mocowanie paska jest integralną częścią obudowy zegarka, co również daje bardziej ogólne wrażenie dzięki czystszym liniom.

Moim zdaniem GT 2e ma bardziej atrakcyjny wygląd niż dwa 46-milimetrowe warianty GT 2. Z drugiej strony 42-milimetrowe warianty GT 2 mają bardzo elegancką wersję, ale ta, którą większość ludzi uważa za najlepiej dopasowaną dla pań.

Opaski i kolory

W GT 2e dostępne są 4 warianty kolorystyczne. Czarna stal nierdzewna z paskiem w kolorze Graphite Black lub Lava Red oraz naturalna stal nierdzewna z paskiem w kolorze Mint Green lub Icy White. Czarno-białe paski są wykonane z elastomeru Flour, syntetycznej gumy na bazie fluorowęglowodoru. Natomiast paski w kolorze czerwonym i zielonym są perforowane, wykonane z TPU (termoplastyczny poliuretan) – gumowatego, elastycznego materiału.

Ekran: jasny, ostry, żywy

Wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,39 cala 454 x 454 w GT 2e to wszystko, co chcemy zobaczyć w smartwatchu.

Ma taką samą rozdzielczość jak Suunto 7, co oznacza, że jest tak samo wyrazisty, oferując te same mocne kolory i głęboką czerń.

Nie mamy również żadnych skarg na front jasności. Używaliśmy GT 2e z automatycznym ustawieniem jasności i nie mieliśmy żadnych problemów z odczytaniem ekranu, nawet podczas najbardziej słonecznych spacerów w izolacji.

Podczas gdy ekran jest również otoczony przez zwykle nieuniknioną ramkę, która nęka wszystkie smartwatche, Huawei zdecydował się wypełnić przestrzeń znacznikami podobnymi do zegarków nurkowych, co skutecznie zmniejsza poczucie zmarnowanej przestrzeni.

Żywotność baterii: bardzo imponująca

Żywotność baterii GT 2e jest po prostu znakomita.

Huawei twierdzi, że można spodziewać się do dwóch tygodni użytkowania po jednym ładowaniu, w oparciu o 90 minut śledzenia GPS tygodniowo. W naszym teście w świecie rzeczywistym bateria rozładowała się po dziewięciu dniach. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać dalekie od granicy dwóch tygodni, ale biorąc pod uwagę, że śledzimy 30-45 minutowe spacery dziennie i 90-minutowe sesje z obciążeniem trzy razy w tygodniu, żywotność baterii GT 2e jest niezwykle imponująca. najmniej.

Ostateczny werdykt

Zasadniczo watch gt 2e to raczej tracker fitness przebrany za smartwatch.

Nie ma wyboru aplikacji innych firm i obsługuje tylko najbardziej podstawowe powiadomienia, nie pozwalając ci odpowiadać na wiadomości. I to jest w porządku.

Jeśli chcesz mieć smartwatch z prawdziwego zdarzenia, istnieje wiele innych opcji. Zamiast tego GT 2e oferuje imponujące inteligentne śledzenie zdrowia i kondycji w podstawowym pakiecie smartwatcha – wszystko w cenie, która nie zniszczy Twojego portfela.

Dodaj do tego fakt, że prawie nie musisz się martwić o jego ładowanie, a masz bardzo silnego pretendenta do kolejnego trackera fitness.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz