Pozostałe

Serwisy randkowe, w których zapłacisz bitcoinami

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Liczne zalety kryptowalut – m.in. niskie opłaty manipulacyjne, dodatkowa prywatność, zdecentralizowany charakter, zapobieganie obciążeniom zwrotnym – dają im coraz większą przewagę nad tradycyjnymi metodami płatności.

Również kolejne serwisy randkowe wprowadzają możliwość płacenia kryptowalutami w celu przyciągnięcia większej ilości użytkowników. Znaleźliśmy 4 portale z randkami online, na których zapłacisz bitcoinami i innymi monetami krypto.

Luxy

Luxy, pochodzący z Hongkongu start-up randkowy, ogłosił, że wprowadzi Bitcoina w lutym 2018 roku. Luxy jest „jak Tinder, ale bez biednych ludzi”, jak podała firma. Jej użytkownicy mają minimalną roczną pensję w wysokości 200.000 dolarów. Ponad 40 procent jej członków, zweryfikowanych pod względem dochodów, zarabia co najmniej 1 milion dolarów rocznie. Są plany, aby stopniowo dodawać wsparcie dla większej liczby kryptowalut.

OkCupid

OkCupid, jeden z największych serwisów randkowych, akceptuje Bitcoiny jako formę płatności od wielu lat (dokładniej od 2013 roku). Przetwarzanie płatności kryptowalutowych w OkCupid jest możliwe dzięki współpracy z Coinbase.

„Google wśród serwisów randkowych”, OkCupid, został przejęty przez oddział Match.com w 2011 roku. Od tego czasu ich aktywna baza użytkowników wzrosła do ponad 35 milionów, jak wynika z ostatnich danych ujawnionych przez firmę.

Badoo

Ten założony w Rosji, a mający siedzibę w UK serwis randkowy i społecznościowy umożliwił ponad 200 milionom użytkowników dokonanie płatności za pomocą Bitcoin w styczniu 2015 roku. W tym celu Badoo nawiązał współpracę z Smart2Pay, holenderskim dostawcą płatności internetowych. Opcja płatności Bitcoin była początkowo dostępna we Włoszech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, później rozszerzyła się do kolejnych 20 krajów, a lista ta prawdopodobnie się powiększy.

W 2018 roku na Badoo.com zarejestrowanych było ponad 348 milionów użytkowników ze 190 krajów.

BitCoinFriendsDate

Jest to internetowy serwis randkowy i serwis społecznościowy, który pomaga poznać nowych przyjaciół BitCoin. Serwis jest zbudowany przede wszystkim dla entuzjastów kryptografii. „Nieważne, czy [jesteś] Bitcoinową dziewczyną, czy raczej całkowicie scentralizowane Ripple jest twoją wizją na przyszłość. Zapraszamy wszystkich singli do handlu, kupowania i inwestowania w krypto walutę”, ogłasza strona.

Poza regularnym dopasowywaniem i funkcjami czatu, strona posiada grupy dyskusyjne, w których użytkownicy mogą dyskutować na takie tematy jak monety alt i przyszłość walut blockchain, a może spotkać podobnie myślących bratnich dusz.

Znaleźliśmy też inne serwisy randkowe online, które podobno akceptują kryptowaluty, na przykład Sparklet (online serwis randkowy napędzany bitcoinami, który jest jeszcze w fazie rozwoju), HePays, Single.dk i Date-Asia i https://topserwisrandkowy.pl/. Ale nie możemy potwierdzić, czy nadal akceptują jakieś kryptowaluty. Możesz skontaktować się z tymi serwisami bezpośrednio, aby zobaczyć, czy którykolwiek z nich jest dobrym rozwiązaniem dla Ciebie. Powodzenia!

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz