Amronet.pl – opinie, kontakt, informacje o kantorze

Informacje o e-kantorze Amronet.pl - opinie, informacje, kontakt
Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Amronet.pl to internetowy kantor, który pozwala na kupowania jak i sprzedawanie waluty w bardzo atrakcyjnych cenach. Pojawił się on w naszym kraju już kilka lat temu i od tego czasu stała poszerza grono zadowolonych klientów. Sprzedawać i kupować waluty możemy tu 24 godziny na dobę, a dzięki atrakcyjnym kursom, można zaoszczędzić bardzo dużo środków.

Informacje o internetowym kantorze walut Amronet.pl
Dane podstawowe i kontaktowe:
Informacje i opinie o kantorze wymianie walut - Amronet.plAmronet Sp. z o. o.
ul. Gwiaździsta 66, Lok. 22 piętro
53-413 Wrocław

Infolinia: 48 71 374 20 50 E-mail: biuro@amronet.pl
Rachunki bankowe w:
BPH, PEKAO SA, BZ WBK, PKO BP, mBank, Raiffeisen Bank
Obsługiwane waluty:
EUR, USD, GBP, CHF
Czasy i koszty przelewów:
Przesłanie pieniędzy do banku, w którym kantor posiada rachunek: bezpłatnie. Przesłanie pieniędzy do banku, w którym kantor nie posiada rachunku: od 5 do 9 zł.

Jeżeli zlecenie zostanie złożone w godzinach: 8:30 – 16:20 na rachunek banku, w którym kantor posiada konto, czas przelewu wyniesie: do 15 minut.
Jeżeli zlecenie następuje po godzinie 16:20 – następnego dnia
Jeżeli zlecenie jest składane w banku, w którym kantor nie prowadzi rachunku – maksymalnie do 3 dni roboczych.
Koszt utworzenia i prowadzenia rachunku:
Bezpłatnie
Prowizja od wymiany waluty
Amronet pobiera prowizję w wysokości:
- obrót do 200 000 PLN – prowizja 0.2%,
- obrót od 200 000 PLN do 1 mln PLN – prowizja 0.15%
- obrót od 1 mln do 3 mln PLN – prowizja 0.10%
- obrót powyżej 3 mln PLN – prowizja 0.08%
Bezpieczeństwo
Kantor Amronet.pl szyfruje dane rozszerzonym certyfikatem SSL. Ma wiele dobrych opinii wśród klientów, a także certyfikaty: Rzetelna Firma, Firma Wiarygodna Finansowo. Każdy klient firmy jest weryfikowany. Kantor umożliwia alerty e-mail i SMS.

Otwórz darmowe konto w Amronet.pl i otrzymaj 20% PAYBACK za darmo!

Jesteś już klientem kantoru Amronet.pl? – Pozostaw swoją opinie poniżej!

 

3.8/5 - (6 votes)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

17 komentarzy

 • Bardzo rzetelny kantor, nowoczesny i przystępny. Nawet za pierwszym razem nie miałem problemów z obsługą platformy Amronet, a poszło szybko jak nigdy wcześniej.

 • Darmowe, proste w obsłudze konto, umożliwiające transakcje przez 24 godz na dobę, dla mnie Amronet to rewelacja.

 • Kantor idealnie wpasowany w mój tryb życia w ciągłym biegu. Amronet umożliwia mi wymianę waluty w każdej chwili, nawet przez smartfona.

 • Moim zdaniem Amronet jest świetnym kantorem, ponieważ oferuje szybkość i sprawność obsługi. Szczególnie jednak doceniam jego bardzo korzystne kursy walutowe. Polecam serdecznie 🙂

 • Moim zdanie jest to najlepszy kantor na rynku. Świetne kursy walutowe oraz szybkość obsługi sprawiają, że jest to miejsce, do którego aż chce się wrócić 🙂

 • Środki są sprawnie księgowane, nie ma kłopotów z przelewami nawet za granicę. Wymiana po kursie to kilka sekund. Dzięki Amronet oszczędzam masę czasu i pieniądze również, ponieważ wyceny są korzystne.

 • Sprawna i pewna obsługa szybkich, bezgotówkowych przewalutowań. Z chęcią kolejny raz skorzystam z Amronet i rekomenduję.

 • Osobiście uważam, że Amronet jest najlepszym kantorem na polskim rynku. Warto skorzystać z jego usług, ponieważ możemy sporo zyskać na wymianie.

 • Bardzo przyjemna obsługa telefoniczna, widać że ludzie mają wiedzę i chętnie się nią dzielą. Przewalutowania sprawne, w 2 opcjach, szczególnie polecam po dostępnym kursie, jest atrakcyjny i wówczas Amronet zatwierdza wymianę od razu w czasie rzeczywistym- 24 godziny na dobę warto dodać:)

 • Nie ma kłopotów ze sprawną realizacją ani przelewem, swobodnie można zatem korzystać w firmie, bez ryzyka opóźnień w płatnościach. Amronet ma również fajną opcją na obniżenie prowizji- cashback.

 • Moja firma korzysta od 2 lat z usług Amronet i nigdy nie zawiedliśmy się na jakości obsługi. Polecam serdecznie zarówno firmom, jak i osobom prywatnym – oferta kantoru jest atrakcyjna dla każdego 🙂

 • Rzetelność w zakresie realizacji, bez względy na to ile kasy wymieniam i jak często. Dużą zaletę Amronet jest także sprawny przepływ pieniędzy, tak samo jeśli chodzi o wpłaty jak i wypłaty.

 • Nie mam żadnych zastrzeżeń. W tym roku już któraś z kolei wymiana – bezproblemowa, szybka i po wcześniej dokładnie określonych kosztach. Wszystko jasne, uczciwie i rzetelnie.

Pozostaw komentarz