Transfery walutowe

Międzynarodowy przelew z Polski do UK – gdzie najtaniej i po najlepszym kursie?

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Najczęściej zlecamy zagraniczne przekazy pieniężne z Polski do UK, gdy chcemy zapłacić za zakupy w sklepie internetowym albo gdy przesyłamy środki naszym brytyjskim kontrahentom. Dowiedz się, gdzie wykonasz międzynarodowy przelew po najlepszym kursie i nie obciążając swojego portfela.

Easysend

Renomowana firma pośrednicząca w przekazach środków udostępnia klientom o wiele korzystniejsze warunki niż standardowe banki. Operator transakcji gwarantuje niezwykle atrakcyjny kurs wymiany walut – jeśli wyślemy 1000 złotych, mamy pewność, że odbiorca uzyska 204, 5 funta. Założenie konta w serwisie transakcyjnym trwa tylko kilka sekund. Sama procedura zlecania przekazu międzynarodowego okazuje się wyjątkowo łatwa i szybka. Środki zasilają wskazane konto już najlepszego dnia. Co istotne, każdy przelew zagraniczny z Polski do UK jest darmowy. Z obsługą operacji nie wiążą się ukryte koszty, a o jej pomyślny przebieg dbają nowoczesne certyfikaty bezpieczeństwa. Wysokie standardy obsługi klienta i prostota korzystania z usług pozwalają oszczędzać czas i pieniądze.

Przelew międzynarodowy z Polski do UK zrealizujesz na: https://www.easysend.pl/przelewy-do-uk.

TransferGo

Firma TransferGo zachęca klientów tanimi i dobrze zabezpieczonymi przekazami. Za transfer środków z Polski do Wielkiej Brytanii w wariancie standardowym zapłacimy jedynie 3,99 zł. Do kosztów przekazu trzeba doliczyć też 1 lub 1.5 % marży związanej z przewalutowaniem. Kurs wymiany walut jest aktualizowany co 60 sekund, dlatego użytkownicy serwisu transakcyjnego uzyskują najświeższe informacje o tym, czy w danym momencie opłaca się zdecydować się na wykonanie międzynarodowego przelewu. W opcji standard zyskujemy gwarancję, że wskazana kwota trafi na konto odbiorcy następnego dnia roboczego. Dostawa tego samego dnia wymaga wniesienia opłaty o wysokości 9,99 zł. Z kolei koszt transakcji zasilającej zagraniczny rachunek po 30 minutach to 14,99 zł.

England

Międzynarodowy przelew z Polski do UK o wartości równej lub większej niż 500 zł firma England zrealizuje bezpłatnie. Jednakże za przekazy pieniężne poniżej 500 złotych operator transakcji obciąży opłatą wynoszącą 15 zł. Potrąci ją od wpłaconej kwoty. Rozwiązanie oferowane przez England nie wydaje się najkorzystniejszym w sytuacji, gdy robimy drobne zakupy w brytyjskich sklepach internetowych. Firma informuje, że jeżeli złotówki zostaną zaksięgowane na jej koncie i otrzyma zlecenie przelewu przed 18:00 w dniu roboczym, pieniądze trafią na konkretne konto tego samego dnia. Jeśli jednak pieniądze wpłyną po 18, wskazany rachunek zasilą w następnym dniu roboczym. Przesyłając 1000 złotych, na konto w UK wpłynie 205 funtów.

Przelew międzynarodowy z Polski do UK najtaniej i po najlepszym kursie zlecimy za pośrednictwem pozabankowej firmy pośredniczącej w przekazach. Spośród operatorów transakcji wyróżnia się Easysend. Firma ta oferuje darmowe przelewy do Wielkiej Brytanii, zachęca też krótkim czasem realizacji i rentownym kursem wymiany walut. Decydując się na usługi Easysend mamy szansę sporo zaoszczędzić.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz