Transfery walutowe

Darmowe przelewy międzynarodowe w TransferGo

transfergo
Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Jeden z najbardziej popularnych w naszym kraju serwisów oferujących transfery pieniężne czyli TransferGo wprowadził darmowe przelewy. Jeżeli nie spieszy nam się z transferem i możemy poczekać na pieniądze do 3 dni, nie zapłacimy nic za wykonanie przelewu. Prowizja w wysokości 0.5% zostanie naliczona tylko gdy przelew zostanie wykonany za pomocą karty debetowej lub kredytowej. Jeżeli będzie to przelew bankowy, żadnych prowizji nie będzie.

Przypomnijmy, że TransferGo wykonuje międzynarodowe przelewy pieniężne do 47 krajów świata. Mamy też do wyboru kilka opcji związanych z szybkością wykonanego przelewu. Jeżeli prześlemy pieniądze w wersji Standard, pieniądze otrzymamy w następnym dniu roboczym (koszt to 1.99 zł). Jeżeli wykonamy przelew i chcemy mieć pieniądze na koncie po 30 minutach, zapłacimy 14.99 zł.

 

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz