Kredyty walutowe

CInkciarz.pl wprowadzi pożyczki walutowe?

Zamieszczono przez Marcin

Jeden z najbardziej znanych polskich kantorów internetowych CInkciarz.pl, zamierza wprowadzić nową usługę -pożyczkę walutową. Na razie produkt jest w fazie testów i dostępny jest on tylko dla “Friends and Family”, ale można się spodziewać, że jeśli testy przebiegną pomyślnie, pożyczka będzie dostępna dla wszystkich. 

Na jakich zasadach będą działały pożyczki w Cinkciarz.pl? Otóż do złudzenia mają one przypominać znane wszystkim chwilówki. Pieniądze będzie można pożyczyć na maksymalnie 30 dni. Do wyboru będziemy mieli złotówki – do 3000 zł, franki szwajcarskie – do 800 CHF, funty brytyjskie – do 600 GBP, Euro – do 700 EUR i dolary amerykańskie – do 800 USD. Kwoty te są przyporządkowane do pierwszej pożyczki. W przypadku jej terminowej spłaty pożyczka może mieć wyższą wartość. 

Aby uzyskać pożyczki w Cinkciarz przede wszystkim musimy mieć aktywne konto w portalu Cinkciarz.pl. Ponadto musimy znajdować się w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat, być obywatelem Polski, musimy mieć pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać rachunek bankowy w Polsce prowadzony w walucie o którą wnioskujemy, posiadać zdolność kredytową ocenianą przez pożyczkodawcę, a także nie możemy mieć żadnych innych zaległości w stsunku do Cinkciarz.pl

Cały proces związany z uzyskaniem pożyczki w Cinkciarz pl jest stosunkowo prosty. Przede wszystkim musimy uzupełnić prosty wniosek, jaki znajduje się na stronie kantoru. Po jego rozpatrzeniu, otrzymamy wiadomość SMS lub maila z decyzją. Jeżeli decyzja jest pozytywna, pieniądze zostaną przelane na konto podane w czasie rejestracji. Wszystko więc odbywa się sprawnie, szybko i bez zbędnych dokumentów. Wydawać by się mogło, że jest to ciekawa oferta. I może ona taką być, jednakże musimy pamiętać o jednej rzeczy. Jest to pożyczka stosunkowo droga. Podobnie jak w przypadku innych chwilówek, musimy oddać dużo więcej pieniędzy w porównaniu z ofertami bankowymi. Zanim więc złożymy wniosek o pożyczkę w Cinkciarz.pl, zastanówmy się, czy rzeczywiście pieniądze są nam potrzebne i czy będzie nas stać aby ją w terminie zapłacić. 

 

Rate this post

O autorze

Marcin

1 komentarz

  • Skoro na pożyczkach zarabiają banki to i Cinkciarz chce spróbować. Chociaz to chyba będzie bardziej konkurencja dla Vivusów i takich tam.

Pozostaw komentarz