Pozostałe

Dla tych, którzy lubią nowości

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Rynek motoryzacyjny rozwija się niemal z prędkością światła. Koncerny samochodowe prześcigają się w nowoczesnych designach, coraz wydajniejszych silnikach i zdumiewających osiągach. Wymiana samochodu co kilka lat może jednak przysparzać sporo problemów. Rozwiązaniem może okazać się leasing.

WYGODA

Leasing jest wygodnym rozwiązaniem, przeznaczonym dla każdej osoby, która ceni swój czas i pieniądze. Nie dość, że najczęściej oferty firm leasingowych są znacznie korzystniejsze od kredytów bankowych, to w dodatku formalnościami zajmują się agenci. Klient nie musi martwić się o sprowadzenie samochodu od dilera oraz zarejestrowanie go w urzędzie komunikacyjnym. Tym wszystkim zajmują się przedstawiciele firm leasingowych.

NISKIE KOSZTY

Decydując się na leasing, musimy pamiętać o jednym. Właścicielem samochodu formalnie będzie firma leasingowa. My będziemy jedynie wynajmować go od niej, uiszczając comiesięczną opłatę. Leasing kalkulacja nie stanowi już wyzwania. Tak naprawdę, możemy jej dokonać, nie ruszając się z domu. Wystarczy skorzystać z komputera, tabletu lub smartfona. Kalkulator leasing pozwala poznać wysokość rat w kilka minut. Do tego, możemy porównać ofertę firmy leasingowej z tą proponowaną przez bank. Co ważne, gdy umowa z firmą leasingową będzie dobiegała końca, mamy dwa wyjścia: możemy wykupić samochód za ułamek jego wartości lub… pozostawić go jego formalnemu właścicielowi, a sami wybrać inny, nowy pojazd.

NIE MARTW SIĘ O SPRZEDAŻ

To kolejna, ogromna zaleta leasingu. Nie musimy bowiem martwić się o to, co zrobić z autem, które chcemy wymienić na nowszy model. Jeśli zależy nam na nowym pojeździe, możemy zostawić samochód w rękach firmy leasingowej. Ona zajmie się jego sprzedażą. My natomiast będziemy mogli podpisać nową umowę, na zupełnie nowy samochód, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. To fenomenalne rozwiązanie dla każdego prawdziwego fana motoryzacji.

SPRAWDZONA FIRMA

Zanim podpiszemy umowę o leasing, warto wybrać sprawdzoną firmę, która oferuje naprawdę korzystne warunki. W obliczeniu comiesięcznych opłat pomogą nam kalkulatory leasingowe. Tylko najlepsi przedsiębiorcy oferują takie narzędzie na swojej stronie internetowej. Taki kalkulator możemy znaleźć, m.in. na https://cls.pl/kalkulator. Warto pamiętać, że uzyskamy w ten sposób jedynie orientacyjne koszty leasingu. Spersonalizowaną ofertę przygotują dla nas profesjonalni doradcy, gdy poznają szczegóły planowanego zakupu.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz