Kryptowaluty

Wymiana walut przez Internet bez formalności. Jak to działa?

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez Internetu. Rozpoczynamy dzień od przejrzenia nowinek z kraju i ze świata w sieci, rozmawiamy z bliskimi i znajomymi dzięki komunikatorom internetowym, wykorzystujemy Internet do opłacania rachunków i robienia przelewów. Dlaczego by nie pójść o krok dalej i nie wymienić waluty bez wychodzenia z domu? Wymiana walut online to także dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, zwłaszcza gdy często dokonujesz tego typu transakcji.

Gdzie wymienić walutę?

Cryptoins.com to kantor umożliwiający transakcje zakupu oraz sprzedaży Bitcoin bez zbędnych formalności. Chcesz wymienić niewielką ilość BTC bez tracenia czasu na rejestrację? Tutaj bez żadnego problemu wykonasz transakcję do kwoty 1000 złotych bez rejestracji. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób otrzymasz i wypłacisz wymienione środki. W momencie, gdy będziesz potrzebować wymienić więcej, transakcja będzie możliwa dopiero po rejestracji oraz weryfikacji konta. Rejestracja trwa zaledwie kilka minut, a dzięki niej zyskasz korzystniejszy kurs wymiany, wyższe limity pojedynczych transakcji, a jeśli pójdziesz o krok dalej i uzupełnisz w swoim profilu wszystkie dane osobowe każda kolejna transakcja zajmie Ci dosłownie kilka sekund.

Co to jest Bitcoin (BTC)?

Osoby, które do tej pory nie miały styczności z wymianą środków przez Internet mogą nie wiedzieć co to jest, dlatego już spieszymy z wyjaśnieniem. Bitcoin to elektroniczna waluta bez centralnej instytucji emisyjnej. Jest niezależna od banków, rządów i instytucji. Osoba dokonująca transakcji musi pamiętać o tym, że nie da się jej cofnąć, dlatego wielu uznaje tę metodę za jedną z najciekawszych i najpewniejszych na świecie. Bitcoiny są cenione przez osoby szanujące swoją prywatność lub chcące wysyłać pieniądze do dowolnych miejsc na świecie bez płacenia kosztownych prowizji, limitów i ograniczeń.

Jak działa Bitcoin i jakie ma zalety?

Pojawia się jeszcze pytanie, kto może korzystać z Bitcoinów. Tak naprawdę każdy kto posiada komputer. Można je uzyskać udostępniając moc obliczeniową swojego komputera. Najważniejszą zaletą kryptowaluty jest wygoda jej użytkowania, gdyż nie jest przetwarzana przez żadnych pośredników. Jeśli chodzi o międzynarodową wymianę handlową bazującą na tradycyjnym pieniądzu spore koszty generuje przewalutowywanie. Dużym plusem jest też to, że przelane Bitcoiny w mgnieniu oka trafiają na docelowe konto.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz