Pozostałe

Cinkciarz wprowadzi kartę wielowalutową

Zamieszczono przez Marcin

Jeden z nabardziej popularnych polskich kantorów internetowych czyli Cinkciarz.pl będzie proponował swoim klientom nowy prodkt. Będzie nią karta wielowalutowa. Będzie nią można płacić w wielu walutach świata i co bardzo ważne, jak twierdzi właściciel kantoru koszty związane z jej obsługą będą minimalne.

Karta wielowalutowa proponowana przez Cinkciarz.pl będzie dostępna w dwóch wersjach. Po pierwsze w wersji tradycyjnej (plastikowa), a po drugie jako karta wirtualna zapisana na naszym smartfonie. Obie będą dostępne za darmo (przynajmniej na początku). Każda z nich ma swoje zalety. W przypadku pierwszej, będziemy mogli dokonywać transakcji bezgotówkowych jak i wybierać pieniądze z bankomatów. W przypadku drugiej, nasze transakcje w Internecie będą jeszcze bezpieczniejsze , a coraz więcej osób zwraca na to baczną uwagę. 

Właściciel karty wielowalutowej oferowanej przez Cinkciarz.pl będzie mógł dokonywać płatności w każdym punkcie gdzie znajduje terminal płatniczy obsługujący karty Visa. Kartę będzie można zasilać w łatwy i szybki sposób, korzystając z dowolnego urządzenia. Ponadto dane naszej karty będziemy mogli w każdej chwili wyświetlić na ekranie naszego telefonu. Wydawca karty jak zawsze przykłada dużą wagę do bezpieczeństwa. Dlatego PIN będziemy mogli zmieniać w dowolnym momencie, a kartę będziemy mogli też każdej chwili zablokować. Będzie też możliwa zmiana limitów. 

O kartę wielowalutową Cinkciarz będzie mógł ubiegać się praktycznie każdy. Wystarczy założyć konto w tym portalu i złożyć odpowiedni wniosek. Wszystkie formalności załatwimy przez Internet i co ważne, nie potrzebujemy do niej rachunku w banku. 

Czy warto korzystać z karty wielowalutowej? Na pewno tak. Dzięki niej możemy sporo zaoszczędzić, zwłaszcza gdy często podróżujemy do różnych krajów. Nie musimy wtedy ponosić kosztów związanych z przewalutowaniem transakcji, a gdy popatrzymy w cenniki banków koszty te są wysokie. Karty te są oferowane przez coraz większą liczbę banków, ponadto mamy też dostępne karty wielowalutowe firmy Revolut czy Monese. W najbliższym czasie, dzięki kantorowi Cinkciarz, oferta kart wielowalutowych jeszcze bardziej się rozszerzy. 

Rate this post

O autorze

Marcin

Pozostaw komentarz