Inwestuj w waluty na platformie eToro
Pozostałe

Wirtualna karta wielowalutowa w kantorze Cinkciarz.pl

Zamieszczono przez Marcin

Cinkciarz.pl to jeden z najpopularniejszych internetowych kantorów wymiany walut. Już od wielu lat, proponuje on bardzo korzystną wymianę walut, czy też inne produkty, które ułatwiają nam finansowe życie. Jedną z ostatnich propozycji tego kantoru jest wirtualna karta wielowalutowa. Poniżej postaramy się wyjaśnić, jak ona działa i jak możemy ją zamówić.

Na początku wyjaśnijmy, jak działa karta wirtualna. Otóż jest to karta płatnicza, która nie ma fizycznej postaci. Jest ona zapisem w systemie komputerowym instytucji która ją wydała. Ma ona jednak wszystkie elementy, które są niezbędne do dokonywania płatności. Mówimy tu o numerze karty, kodzie CVV/CVC czy dacie ważności. Wykorzystujemy je w momencie płatności, przepisując je ze strony internetowej wydawcy. Na pewno jest to więc bezpieczne rozwiązanie, gdyż wirtualnej karty nie możemy zgubić, czy też nie może ona zostać nam skradziona. Mamy ją do naszej dyspozycji już w kilka sekund po złożeniu wniosku, a po dokonaniu transakcji, możemy ją usunąć.

Jak uzyskać kartę wielowalutową w Cinkciarz.pl? Otóż jest to niezmiernie proste. Jednakże aby mieć ją do swojej dyspozycji, musimy mieć rachunek w kantorze. Na koncie muszą też być środki, którymi zasilimy naszą kartę. Złożenie wniosku jest niezwykle proste i trwa zaledwie kilkanaście sekund. Co ważne, naszą kartę dostaniemy już w kilka sekund po złożeniu wniosku. Nie musimy nic czekać, jak to bywa w przypadku oczekiwania na kartę plastikową.

Jakie korzyści daje nam wirtualna karta wielowalutowa oferowana przez Cinkciarz.pl? Otóż dzięki niej mamy dostęp do 20 rachunków walutowych, oferowanych przez ten kantor. Nie musimy ponosić żadnych kosztów związanych z użytkowaniem karty. Bez kosztów możemy też zasilać jej konto, czy też przesyłać środki z niej na wybrany wcześniej rachunek. Dokonując płatności w jakiejkolwiek walucie, nie zostaniemy obciążeni kosztami przewalutowania, a kurs wymiany będzie bardzo korzystny.

Wirtualna karta wielowalutowa jaką możemy uzyskać od kantoru Cinkciarz.pl jest idealnym rozwiązaniem jeśli chodzi o płatności w zagranicznych sklepach internetowych. Gdy chcemy dokonać płatności, powinniśmy zasilić ją odpowiednią ilością środków (chyba że już mamy na niej pieniądze) i możemy zakończyć transakcję. Na pewno dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy, które będziemy mogli wykorzystać na kolejne zakupy.

Rate this post

O autorze

Marcin

Pozostaw komentarz