Pozostałe

Jaki jest najlepszy internetowy kantor kryptowalut?

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Jednym z popularniejszych instrumentów finansowych w ciągu ostatnich lat stały się kryptowaluty. Dlatego też pojawia się coraz więcej osób, które pragną wejść w ich posiadanie. Zazwyczaj pierwszym wyborem do ich zakupu są giełdy, lecz nie jest to jedyne miejsce na ich pozyskanie. Coraz śmielej na tym rynku poczynają sobie kantory. Dlatego też warto im się nieco przyjrzeć, aby móc wyrobić sobie na ich temat własną opinię. W tym tekście przedstawimy kilka popularnych kantorów oferujących kryptowaluty w atrakcyjnych cenach. Mamy nadzieję, że wpis ten pozwoli nie tylko poszerzyć wiedzę, ale też ułatwi świadomą decyzję wyboru miejsca zakupu kryptowalut. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko zachęcić do dalszej lektury

Kantor stacjonarny i z dojazdem do klienta

Powyższa propozycja była przeznaczona dla użytkowników internetu, a teraz przyjrzyjmy się FlyingAtom, czyli stacjonarnemu kantorowi. Ma on swoją siedzibę w stolicy i większych miastach w kraju. Jeśli mamy do zaoferowania zakup lub kupno krypto za kwotę transakcji, która będzie już uzasadniona z punktu widzenia firmy, to jej przedstawiciel na odwiedzi w domu. Oprócz oferty kantoru przedsiębiorstwo zajmuje się szkoleniami dla inwestorów.

Kantor i system płatności w jednym

Kolejnym na naszej liście kantorów jest Swaply, który pozwala nabyć BTC i nie tylko. Jest to też swego rodzaju system płatności, który można zaimplementować w swoim sklepie internetowym. W ten sposób kupujący u nas klient płaci złotówkami, a my i tak możemy od razu zyskać zapłatę w BTC.

Sprawdzony kantor z tradycjami

4coins, bo o nim moa to firma istniejąca na rynku od 2013 roku i działa do dzisiaj bez większych trudności. Oprócz kupna i sprzedaży popularnych krypto możemy je również gromadzić w portfelu online. Portfel jest nie tylko bez opłat, ale i w języku polskim.

Kantor kryptowalut Portfelbitcoin.pl

Kolejnym interesującym kantorem jest Portfelbitcoin.pl. Użytkownik ma do wyboru bogate portfolio krypto do zakupu. Mamy tutaj też opcję przechowywania kryptowalut na specjalnym portfelu. Co ciekawe mamy tu możliwość ich wymianę w obrębie jednego konta.

Kantor Bitcan.pl

Mamy tu do czynienia z kolejnym popularnym sposobem kupna/sprzedaży krypto. To w końcu wieloletni gracz na rynku, który cieszy się zaufaniem klientów. Jeśli nawet pojawiają się nieprzychylne opinie na jego temat, to obsługa klienta na bieżąco rozwiewa wszelkie niejasności.

Kanga

Duży gracz na rynku, który ma szereg stacjonarnych oddziałów. Działa też w sieci. Jego atutem jest realizacja transakcji w czasie rzeczywistym, a przeciętny średni czas wymiany krypto nie przekracza 45 sekund.

Czym kierować się wybierając konkretny kantor kryptowalut?

Powyżej znajduje się krótka charakterystyka kantorów. Jaki z nich jest najlepszy? Nie ma tu jednoznaczniej i konkretnej odpowiedzi. Sytuacja na tym rynku dynamiczna. Jednak warto zwracać uwagę na wiarygodność, bezpieczeństwo i niskie ceny. Niekoniecznie musimy spoglądać na nie pod kątem funkcjonalności, gdyż i tak wszystkie kantory pod tym względem biją na głowę giełdy kryptowalut. Mamy jednak nadzieję, że nasze wskazówki okażą się cenne.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz