Pozostałe

Czy warto korzystać z usług nowych firm pożyczkowych

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Nie ma praktycznie dnia, aby na naszej skrzynce mailowej, nie pojawiła się jakaś wiadomość reklamowa, od firmy oferującej szybkie pożyczki przez Internet. I jak łatwo się przekonać, w naszym kraju funkcjonuje ich bardzo dużo. Jedne są bardziej znane inne mniej, jedne oferują pożyczki bez sprawdzania BIK, inne za to „kuszą” nas pożyczkami za darmo. Często przez ten natłok informacji nie wiemy która oferta jest dla nas najlepsza, bo jak mówi popularne stwierdzenie: „Osiołkowi w żłoby dano …”.

Każdy kto nieco orientuje się w pożyczkach przez Internet, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że praktycznie co miesiąc lub nawet częściej, pojawiają się nowe firmy, które oferują ten właśnie produkt. Można więc zastanawiać się, czy lepiej skorzystać z usług starych, często sprawdzonych już firm pożyczkowych, czy może lepiej złożyć wniosek w jakiejś nowej, która dopiero „podbija” polski rynek. Jak łatwo się domyśleć, nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Każdy ma tu bowiem swoje preferencje i własne przemyślenia. Na pewno firmy które już od kilku lat są na naszym rynku obecne są sprawdzone, wiemy jak wygląda w nich obsługa i w jaki sposób sprawdzają one swoich klientów. Natomiast nowe firmy, to niewiadoma, chociaż trzeba przyznać, że zwykle ich koszty pożyczek są konkurencyjne, a obsługa bardzo profesjonalna. Ich plusem jest także to, że w nieco bardziej łagodny sposób podchodzą one do swoich klientów, aby na początku swojej działalności pozyskać ich jak najwięcej.

Jeżeli nie wiemy w której nowej firmie pożyczkowej powinniśmy złożyć wniosek o pożyczkę, powinniśmy je ze sobą porównać. Ich zestawienie można min znaleźć tutaj. Możemy też wpisać do przeglądarki internetowej frazę nowe chwilówki CitySniper.pl i na ekranie naszego monitora pojawi się ich spis, w którym będziemy mogli sobie wybrać tę, która najbardziej będzie nam odpowiadać. Pamiętajmy jednak, by z pożyczek chwilówek korzystać tylko wtedy, gdy jesteśmy pewni, że w dniu spłaty będziemy mieli wystarczającą ilość środków, by zadłużenie spłacić, albowiem gdy tego nie zrobimy, nasze finanse mogę znaleźć się w sporych tarapatach.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz