Pozostałe

Prywatna pożyczka bez BIK i KRD – ostatnia deska ratunku dla wielu osób

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Zaciągniecie kredytu bądź pożyczki w instytucjach finansowych nie jest łatwe dla osób figurujących w bazach zadłużonych. Nie tylko banki, ale nawet firmy pozabankowe weryfikują wnioski złożone przez potencjalnych kredytobiorców w Krajowym Rejestrze Długów (KRD) i Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Często bywa, że osoby widniejące w takich rejestrach spotykają się z odmową przyznania kredytu, a w takiej sytuacji jedyną opcją pozostaje prywatna pożyczka bez BIK i KRD.

Czym jest pożyczka prywatna bez BIK i KRD i gdzie szukać tego produktu finansowego?

Pożyczki prywatne bez rejestrów są szybkim i prostym sposobem na uzyskanie nawet wysokich kwot pieniężnych od prywatnych inwestorów i to na bardzo dobrych warunkach, często lepszych niż w bankach. Oznaczają rodzaj dwustronnej umowy, na mocy której jedna strona zgadza się na udzielenie wsparcia finansowego drugiej osobie lub firmie, a pożyczkobiorca zobowiązuje się do zwrotu określonej kwoty w ściśle ustalonym terminie i na uzgodnionych zasadach.
W tym przypadku pożyczkodawcą nie jest bank lub inna instytucja pozabankowa, ale osoba prywatna. I to właśnie od tej osoby zależy, na jakich prawach pożyczka zostanie przyznana. Co jest niezwykle istotne dla wielu ludzi – zła kondycja finansowa, brak zdolności kredytowej czy też widnienie w rejestrach zadłużeń nie musi stanowić żadnej przeszkody w otrzymaniu określonej kwoty. Okazuje się, że prywatna pożyczka bez BIK i KRD jest dostępna także dla tych, którym wszelkie instytucje finansowe odmawiają.

Jak to możliwe, że na pożyczkę prywatną mogą liczyć osoby mające negatywne wpisy w bazach zadłużeń?

Pożyczkodawcami są prywatni inwestorzy posiadający duże zasoby finansowe, a przy tym odpowiednią wiedzę z zakresu ekonomii i finansów. Dzięki temu doskonale orientują się, jak zarabiać na pożyczaniu pieniędzy innym ludziom i osiągać większe korzyści niż przy lokacie bankowej. Kwestia pewnego zysku na oprocentowaniu pożyczki to jedno, ale i ryzyko jest mniejsze w porównaniu do niektórych produktów, np. akcji czy funduszy inwestycyjnych. Formą zabezpieczenia jest zawsze zawarcie umowy, w której dokładnie określa się wszystkie zasady spłaty wraz z zastrzeżeniem, co grozi pożyczkobiorcy w przypadku niewywiązywania się z ustaleń.

Pożyczka prywatna bez BIK I KRD – dobre rozwiązanie dla zadłużonych i nie tylko

Warto zaznaczyć, że pożyczka prywatna niejednokrotnie okazuje się optymalnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują pieniędzy, a nie mogą liczyć na instytucje finansowe. Inwestorzy prywatni w zasadzie nie są zainteresowani historią kredytową bądź zdolnością kredytową osób, które ubiegają się o pożyczkę. Istotne są jedynie uzgodnienia pomiędzy dwiema stronami w kwestii terminowej spłaty. Pożyczkodawca nie weryfikuje wiarygodności pożyczkobiorcy w rejestrach zadłużeń i właśnie na tym polega prywatna pożyczka bez BIK i KRD. Dzięki temu nawet osoby zadłużone, z niskim scoringiem w BIK lub wpisane w KRD mają szansę na uzyskanie potrzebnej kwoty. Tak naprawdę wystarczy ważny dowód tożsamości, polskie obywatelstwo i konto bankowe, na które zostaną przelane pieniądze. Niektórzy inwestorzy wymagają jeszcze jakiegoś udokumentowanego dochodu, ale zazwyczaj nie musi to być nawet stała umowa o pracę. Zresztą wszelkiego typu kwestie są ustalane indywidualnie pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą.

Gdzie szukać ofert pożyczek prywatnych bez BIK i KRD?

Nie da się ukryć, że najlepsze propozycje prywatnych pożyczek bez rejestrów można znaleźć online. Najprostszym i jednocześnie najbardziej skutecznym sposobem będzie skorzystanie z oferty platformy finansowej, która zajmuje się pożyczkami prywatnymi na warunkach niezwykle korzystnych dla klientów. Takie propozycje ma serwis https://concash.pl/, który jednocześnie zabezpiecza interesy prywatnych inwestorów oraz troszczy się o jak najniższy koszt pożyczki, co doceniają pożyczkobiorcy. Stosunkowo niewysokie oprocentowanie, szczególnie w porównaniu z ofertami konkurencji, a także wygodna forma ubiegania się o pożyczkę online oraz brak konieczności określenia celu, na jaki pieniądze zostaną przeznaczone sprawiają, że Concash.pl stanowi świetną alternatywę zarówno dla banków, jak i instytucji pozabankowych. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, że wiele firm pożyczkowych reklamuje się, iż nie sprawdza baz zadłużonych, jednak dokonuje takiej weryfikacji, co jest przyczyną odmowy przyznania pożyczki. W przypadku prywatnych pożyczek bez BIK i KRD nie mamy do czynienia jedynie z pustym sloganem, ale faktem i stąd wysoki procent przyznawalności tego typu pożyczek.

4.2/5 - (4 votes)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz