Pozostałe

Pożyczki wielowalutowe w kantorze internetowym Cinkciarz.pl

Zamieszczono przez Marcin

Kilka miesięcy temu kantor internetowy Cinkciarz.pl zapowiedział wprowadzenie pożyczek wielowalutowych. Obecnie obietnica została spełniona i każdy (oczywiście jeśli spełni odpowiednie warunki), może uzyskać pożyczkę w różnych walutach.

Kantora internetowy Cinkciarz.pl oferuje pożyczkę pozabankową, którą można uzyskać szybko i co ważne bez zbędnych formalności. Może ktoś powiedzieć, że takich pożyczek na rynku jest bardzo dużo. Jednakże pożyczka w Cinkciarz.pl jest wyjątkowa. Albowiem możemy pożyczyć pieniądze w obcej walucie. Do wyboru oprócz pożyczek w złotówkach mamy jeszcze pożyczki w EURO, brytyjskich funtach, frankach szwajcarskich i dolarach amerykańskich.

Jak dostać pożyczkę w Cinkciarz.pl

Jak wygląda procedura uzyskania takiej pożyczki? Jak już wspomnieliśmy jest ona niezmiernie prosta. Na początku musimy wybrać walutę w jakiej pożyczymy pieniądze. Następnie kwotę i okres po jakim pieniądze spłacimy. W kolejnym etapie kantor będzie rozpatrywał nasz wniosek pod kontem naszych możliwości kredytowych. Jeżeli decyzja będzie pozytywna, pieniądze szybko pojawią się na koncie podanym w czasie składania wniosków.

Ile możemy pożyczyć w Cinkciarz.pl

Maksymalna wysokość pożyczki o jaką możemy ubiegać się w Cinkciarz.pl uzależniona jest od waluty w jakiej będziemy ją zaciągać. Jeśli będą to złotówki, może to być 3 000 zł. Jeśli chodzi o pozostałe waluty, to maksymalna pożyczka w frankach to 800 CHF, dolarach to 800 USD, w EURO to 700 EUR, a w brytyjskich funtach to 600 GPB. Maksymalny okres spłaty to 30 dni. Jeśli nasze zadłużenie spłacimy na czas, w przyszłości możemy wnioskować o wyższe kwoty. Wniosek jest wtedy rozpatrywany w sposób indywidualny.

Kto może dostać pożyczkę w Cinkciarz.pl

Aby dostać pożyczkę w Cinkciarz.pl musimy spełnić kilka warunków. Oto one:

– należy posiadać aktywne konto w portalu Cinkciarz.pl,

– być w przedziale wiekowym pomiędzy 20 a 70 lat,

– być obywatelem Polski i posiadać nadany numer PESEL,

– należy mieć pełną zdolność do czynności prawnych,

– należy posiadać rachunek bankowy w walucie pożyczki,

– należy uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej,

– nie mieć żadnych zaległości względem Cinkciarz.pl

Na pewno pożyczka w Cinkciarz.pl może być ciekawą alternatywą dla każdego, kto chce pożyczyć pieniądze. Jednakże pamiętajmy, żeby pożyczać pieniądze z pełną świadomością, że należy je oddać na czas, gdyż w przeciwnym wypadku, koszty pożyczki bardzo wzrosną i mogą znacznie obciążyć nasz domowy budżet.

Rate this post

O autorze

Marcin

Pozostaw komentarz