Wymiana walut

Kantor internetowy w Banku PKO BP

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Bank PBO BP udostępnił dla swoich klientów kantor online, który umożliwia transakcje w czasie rzeczywistym. Klienci tego banku, mają bardzo szybki dostęp do gotówki, a ponadto za usługę nie muszą ponosić żadnych kosztów.

Kantor internetowy Banku PKO BP umożliwia wymianę walut dla 28 par walutowych. Transakcje można wykonywać w dni robocze, w godzinach od 7.00 do 23.00. Rozliczenia transakcji odbywają się automatycznie, więc środki od razu pojawiają się na wybranym rachunku. Klienci mają możliwość śledzenia wykresów walutowych online, a także korzystać z alertów SMS, gdy kurs osiągnie wybrany poziom. Wszystkie przelewy w EUR i CHF składane za pośrednictwem serwisu telefonicznego lub telefonicznego są bezpłatne. Aby dokonywać wymiany, klient musi posiadać w PKO BP konto walutowe. Jego prowadzenie jest bezpłatne (po spełnieniu odpowiednich warunków).

Z kantoru mogą korzystać wszyscy użytkownicy iPKO (jeżeli posiadają konto walutowe). Bank oferuje konta w dolarach amerykańskich, frankach szwajcarskich, euro, w funtach brytyjskich, w koronach norweskich i duńskich.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz