Pozostałe

Zespół Huawei 4; Najlepszy przystępny cenowo zespół o niezwykłych funkcjach

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Wszyscy wiemy, że współczesny świat jest całkowicie oparty na technologii, a technologia dotyczy urządzeń takich jak smartfony, tablety, inteligentne opaski na rękę i laptopy, które służą nam do ułatwienia. Każda marka stara się robić jak najlepsze urządzenia. Jak wszyscy wiemy, Huawei jest jednym z nich i wprowadza na rynek niektóre produkty wysokiej jakości. Jeśli chcemy być wysportowani, musimy zrobić trening. Ale wiemy, że nadmierne ćwiczenia są szkodliwe dla zdrowia, dlatego potrzebujemy Smart Band, który oblicza nasze kroki. A odpowiedzią na to rozwiązanie jest nowy zespół Huawei 4.

Jakość projektu i wykonania

Huawei Band 4 ma silikonowy pasek, a także obudowę wykonaną z tworzywa sztucznego, z której można docenić jego ekran o przekątnej 0,96 cala. W dolnej strefie umieszczamy trzy czujniki, które zapalają się za każdym razem, gdy wykonujemy jakąkolwiek czynność: jeden z trzema osiami, drugi na podczerwień i trzeci, czyli pulsometr. Ma wymiary od 56 × 18,5 × 12,5 mm, a po zdjęciu jednego z jego pasków możemy znaleźć port ładowania USB, gotowy do umieszczenia np. na komputerze, gdzie oczekuje się, że naładuje się do 100% w mniej niż 30 minut. Pasek dobrze dopasowuje się do naszego nadgarstka, dzięki czemu nie jest tak ciasny, ani nie zwisa z ramienia. Można je wymienić na inne, które istnieją na rynku. O ile Huawei Band 4 to jeden z zegarków, który ze względu na swoją cenę nie waży za dużo i jest dość prosty, to przypadnie do gustu miłośnikom sportu. Jeśli jesteś biegaczem, ten zakocha się w tobie.

Wyświetlacz

Ekran Huawei Band 4 ma przekątną 0,96 cala i rozdzielczość 80×160 pikseli. Przód składa się z czujnika dotykowego, którego funkcją jest włączenie go i przeniesienie do Domu urządzenia. Choć szczerze mówiąc, ten zajmuje sporo miejsca i nie ma sposobu na jego zmianę, ekran radzi sobie całkiem nieźle. Jest w kolorze i szybko reaguje na dotyk. Możesz zmienić do 5 skórek i dostosować zegar na swój własny sposób, a najlepsze jest to, że możesz pobrać więcej z aplikacji zdrowia. Złą rzeczą jest to, że istnieją dość ograniczone funkcje; pamiętaj, że mówimy o bransoletce biegacza. Huawei Band 4 zapewnia serię alertów, które możesz zobaczyć na nadgarstku bez konieczności wyjmowania telefonu komórkowego. Na przykład możesz odebrać połączenie lub rozłączyć się, a także wyświetlić wiadomości, które docierają do twojego terminala, tak, jeśli masz więcej niż dwie wiadomości, nie można ich przeglądać osobno. Ponadto czujniki bardzo pomagają w wizualizacji niektórych funkcji. Na przykład, poruszając nadgarstkiem lub naciskając przycisk Home, możesz zobaczyć czas i inne narzędzia. Jednak, i zdarzyło się nam to kilka razy, gdy próbujesz poruszyć ręką, ekran ma tendencję do włączania się i w konsekwencji marnuje energię na próżno.

Wydajność

Huawei Band 4 ma dziewięć trybów sportowych, w tym bieganie na świeżym powietrzu, bieganie w pomieszczeniach, spacery na świeżym powietrzu, spacery w pomieszczeniach, jazda na rowerze na świeżym powietrzu, jazda na rowerze w pomieszczeniach, maszyny owalne, wioślarze i bezpłatny trening. Można nimi sterować z urządzenia, unikając kłopotów z obsługą i przenoszeniem telefonu komórkowego na telefonie komórkowym. Możesz określić, kiedy zacząć i kiedy przestać. Razem z Huawei Health, które działa na wszystkich smartfonach z Androidem (nie tylko Huawei czy Honor), możesz łatwo zbierać informacje o swoim treningu lub zwyczajnych czynnościach w ciągu dnia. Z drugiej strony Huawei Band 4 oferuje czujnik tętna, który działa całkiem nieźle. Możesz nawet zapisać te poziomy pulsacji i porównać je z tymi, które możesz wykonać w przyszłości. Urządzenie jest wyposażone w procesor Apollo3, a także 1 GB pamięci RAM i 32 MB pamięci wewnętrznej. Ze swojej strony bateria ma 91 MAH, zapewniając nawet cały tydzień bez konieczności podłączania jej do portu USB.

Wniosek

Huawei band różowy to niewielkie urządzenie, które bardzo pomoże Ci w aktywnościach sportowych. On nawet przekazuje ci swój głos, abyś mógł się ruszać, jeśli przez cały czas siedzisz. Jego konstrukcja jest dość prosta i do jej ładowania nie potrzebujesz żadnego kabla, ponieważ wszystko jest zintegrowane z samym zegarem dzięki nowemu złączu USB. Złe jest wykrywanie ruchu. Mimo, że zegarek bardzo dobrze radzi sobie z podnoszeniem ręki i wyświetlaniem czasu, ma tendencję do włączania się, gdy go nie potrzebujemy, generując stratę energii.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz