Pozostałe

Revoult z Apple Pay

revolut
Zamieszczono przez Marcin

Firma Revoult dosyć często oferuje swoim klientom nowe usługi lub specjalne dodatki, które mają “ułatwić” im życie. Doskonałym przykładem na to może być możliwość dokonywania płatności za pośrednictwem aplikacji Apple Pay. 

Więcej informacji o Revoult znajdziesz Tutaj

Płatności za pomocą telefonów komórkowych lub zegarków stają się coraz bardziej popularne. W związku z tym coraz więcej banków czy firm, które oferują nam karty płatnicze, chce udostępnić ten produkt swoim klientom. Nie inaczej było w przypadku Revoult. Od czerwca tego roku posiadacze karty Revoult i telefonów komórkowych wyposażonych w technologię IOS, mogą dokonywać płatności bez użycia karty. Oczywiście należy się do tego przygotować. 

Pierwszą czynnością do prawidłowego skonfigurowania systemu jest dodanie karty do Apple Pay. Aby to zrobić, musimy otworzyć aplikację Revoult, przejść do zakładki Karty i nacisnąć przycisk Dodaj do Apple Wallet. Innym sposobem jest otwarcie aplikacji Wallet na telefonie i naciśnięciu symbolu +. Jeżeli mamy zegarek Apple Watch, musimy otworzyć aplikację Apple Watch na iPhonie i wybrać opcję Wallet i Apple Pay, by dodać kartę. I praktycznie już możemy dokonywać transakcji, nie używając bezpośrednio naszej karty Revoult. 

Czy jest to bezpieczne? Jak najbardziej tak. Eksperci twierdzą, że większe niebezpieczeństwo związane jest z używanie zwykłych kart zbliżeniowych, gdyż nie są one aż tak dobrze jak aplikacja Apple Pay. 

Więcej informacji o Revoult znajdziesz Tutaj

Rate this post

O autorze

Marcin

Pozostaw komentarz