Pozostałe

Pożyczki na dowód – dlaczego warto?

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Dla kogo pożyczka na dowód?

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń jest coraz bardziej popularna wśród Polaków. Pozwala ona w łatwy sposób pozyskać dodatkowe pieniądze na dowolny cel. Jest to prosta pożyczka, którą można otrzymać bez konieczności przedstawiania dodatkowych dokumentów, jakie są wymagane, gdy chcemy zaciągnąć kredyt w banku. Nawet, jeśli nie posiadamy stałej umowy o pracę lub widniejemy w rejestrach dłużników KRD lub BIK, nadal mamy szanse na pożyczkę w instytucjach pozabankowych.

Jakie są zalety pożyczki na dowód?

Sprawdź dlaczego warto sięgnąć po pożyczkę na dowód. Prezentujemy 6 najważniejszych zalet takiej formy wsparcia finansowego:

Wygodna forma zaciągnięcia pożyczki

Pożyczkę możemy zaciągnąć przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Sposób składania wniosku jest bardzo prosty.. Wszystkie formalności możemy załatwić wypełniając formularz online, podając dane z dowodu osobistego. Sprawdzenie naszej wiarygodności, dzięki nowoczesnym systemom, trwa zaledwie kilkanaście minut.

Krótki czas oczekiwania na decyzję

Jest to pomoc finansowa, którą możemy otrzymać nawet w kilkanaście minut. Po rejestracji wniosku przez Internet musimy poczekać na weryfikację danych. Po około 15-20 minutach otrzymamy decyzję o przyznaniu pożyczki, a pieniądze w ciągu 24 godzin znajdą się na naszym koncie.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń

Jedyne czego potrzebujemy by uzyskać pożyczkę to ważny dokument tożsamości, konto osobiste oraz aktywny numer telefonu. W większości instytucji pozabankowych nie ma konieczności przedstawiania zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu z miejsca pracy.

Pożyczka łatwa do uzyskania

Jest to najłatwiejsze do otrzymania wsparcie finansowe oferowane na rynku. O pożyczkę może starać się właściwie każdy, kto ukończył osiemnaście lat i posiada polskie obywatelstwo.

Pieniądze na dowolny cel

W przypadku pożyczki zaciąganej w instytucji pozabankowej nie trzeba wskazywać na jaki cel zostaną przeznaczone środki. Otrzymaną gotówkę możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Bez weryfikacji w BIK i KRD

Pożyczka na dowód to również szansa na otrzymanie wsparcia finansowego przez osoby, które nie mają idealnej historii kredytowej. Wiele instytucji pozabankowych oferuje pożyczki bez weryfikacji w BIK i KRD.

Coraz więcej osób korzysta z możliwości pozyskania dodatkowej gotówki w instytucjach pozabankowych. Na rynku istnieje mnóstwo firm parabankowych oferujących szybkie pożyczki na dowód. Zastanawiasz się, którą ofertę wybrać? Kto oferuje najkorzystniejsze warunki? Przed podpisaniem umowy warto skorzystać z porównywarki www.coolfinance.pl/pozyczka-na-dowod , dzięki której wybierzesz najlepszą ofertę. Porównywarka kredytów prezentuje także informacje dotyczące formalności i dokumentów niezbędnych do zaciągnięcia pożyczki, a także warunki jej spłaty. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w jednym miejscu.

4/5 - (1 vote)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

1 komentarz

Pozostaw komentarz