Pozostałe

Czy na zakładach bukmacherskich można zarobić?

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Hazard to dla jednych tylko zabawa, dla drugich szukanie dodatkowej adrenaliny we krwi, a dla innych – sposób na zarobek. Coraz więcej ludzi rozpoczyna inwestowanie w instrumenty finansowe o podwyższonym ryzyku (waluty, kryptowaluty, akcje), co w planie ma im zasilić bankowe konto. Innym sposobem na takie inwestowanie są zakłady bukmacherskie, w których możemy obstawiać praktycznie wszystko.

Wyniki meczów piłki nożnej, ręcznej, siatkówki, obstawa gonitw konnych, typowanie zwycięzcy zawodów w skokach narciarskich – można by tak wymieniać bez końca. Ponieważ na sporcie praktycznie każdy w naszym kraju się zna (przynajmniej tak wiele osób uważa), nie ma się więc co dziwić, że coraz więcej osób systematycznie lub od czasu do czasu obstawia wyniki meczy czy inne wydarzenia sportowe. Nie ma się też co dziwić, że w Polsce funkcjonuje coraz więcej zakładów bukmacherskich, w których można się rejestrować i grać. Co prawda ich ilość nieco spadał po wejściu w życie ustawy hazardowej, która mocno zmieniła rynek bukmacherski.

Od 1 kwietnia 2018 roku, osoby zamieszkujące nasz kraj, mogą grać tylko i wyłącznie w legalnych i zarejestrowanych w naszym kraju firmach bukmacherskich, a próby rejestracji w zagranicznych zakładach są traktowane jako wykroczenie (często zagraniczni bukmacherzy nawet nie rejestrują graczy z Polski). W uprzywilejowanej sytuacji są tu Polacy mieszkający poza Polską (a jest ich kilka milionów). Oni nie będą mieli problemów z rejestracja i grą u zagranicznych bukmacherów. Jeżeli będa chcieli wygrane przesłać do Polski, mogą walutę wymienić w kantorze internetowym, gdyż kursy w takim wypadku są najlepsze. Działa ich w naszym kraju bardzo dużo, więc każdy może znaleźć ten, który będzie mu najbardziej odpowiadał.

A czy na obstawiając można zarobić? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Żaden, nawet najlepszy system bukmacherski nie jest w stanie zagwarantować nam, że zainwestowane pieniądze się nam zwrócą. Nasze zwycięstwo, jest bowiem uzależnione od wielu czynników, na które nie do końca mamy wpływ (podobnie sprawa wygląda na rynku walut, czy kryptowalut). Musimy więc być przygotowani na stratę naszych pieniędzy.

Oczywiście nasze ewentualne straty możemy minimalizować, poprzez dokładną analizę zakładów i wybór tych mniej ryzykownych (jednakże w tym przypadku nasze ewentualne zyski będą niższe). Zdecydowana większość graczy ma własną strategię, której stara się trzymać by w końcu doczekać się większej wygranej. Ile to potrwa – nigdy nie wiadomo. Czasami wystarczy obstawienie kilku zakładów, a czasami możemy obstawiać przez całe życie i nic nie wygramy. Dlatego jako amatorzy traktujmy więc zakłady bukmacherskie jako zabawę, która ma nam dostarczyć pozytywnej adrenaliny. Jeżeli chcemy z tego zrobić prawdziwy sposób na zarabianie, należy pamiętać że trzeba temu poświęcić wiele czasu na czytanie, analizy i zbieranie doświadczeń.

5/5 - (3 votes)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz